AGONIST 02 ONE
AGONIST 02 ONE

Stamina-stretch XC rijdt op de Agonist 01

De Agonist 01 zit aan de veelzijdige kant van racey, waardoor hij perfect is voor de XC-rijder die de hele dag naar avonturen verlangt. Met 110 mm pluche APS-op duurzaamheid afgestemde ophanging en een lichtgewicht 01 Premium Carbon-frame, laadt deze fiets evengoed eindeloze ruggelijnen op als singletrack-afdalingen naar de bewoonde wereld. In tegenstelling tot de totale, agressieve lichaamspositie die nodig is voor het WK XC-racen, wordt de Agonist geleverd met onze Big Wheel Concept Endurance-geometrie, afgestemd op lange off-road ritten.

XC SNELHEID VOLDOET AAN VEELZIJDIGHEID VAN HET SPOOR

Geboren in de Alpen, waar adembenemende beklimmingen voor het navigeren met een singletrack de weg van het leven is, vervaagt de Agonist de lijn tussen een endurance racefiets en een veelzijdige trailmachine.

TECHNOLOGIE

GEAVANCEERD PIVOT-SYSTEEM

Met APS dual-link-ophangingstechnologie kun je efficiënt trappen, hard remmen en ruw terrein opladen zonder compromissen.

BIG WHEEL CONCEPT (BWC)

Speciaal gebouwde 29er-geometrie en cockpitontwerpen betekenen dat onze 29 “-fietsen wendbaar, stabiel en ongelooflijk efficiënt zijn.

INTERNE KABELROUTING

Het interne kabelbeheersysteem houdt vuil en vuil weg van de schakel- en remleidingen.

GEÏNTEGREERDE BESCHERMING

Gegoten onderbuis en achtervorkbeschermers beschermen uw frame tegen schokken, in een verfijnd ontwerppakket.

MULTI-PORT

Biedt rijders de optie om een voorderailleur te gebruiken als ze de voorkeur geven aan een aandrijflijn met meerdere kettingbladen.

DROPPER ZADELPEN

Agonist beschikt over interne kabelgeleiding voor druppelpalen om de mogelijkheden van de fiets op technisch terrein te verbeteren.

CONFIGURATIE

  • FRAME

    Agonist 02 – Advanced Pivot System, PF92 Bottom Bracket, 12 x 148mm Thru-axle, 110 mm Rear Travel

  • TUBING

    02 Carbon (F), Al-13 Triple-butted aluminum (R)

  • FORK

    Fox Float 34 SC Performance, GRIP, Remote 120mm

  • REAR SHOCK

    Fox Float DPS, Performance Elite, Evol, Remote

  • GEARS

    1×12

  • CHAINWHEEL

    SRAM Stylo 7k Eagle, 34T

  • CASSETTE

    SRAM GX Eagle, 10-50T

  • CHAIN

    SRAM GX Eagle

  • REAR DERAILLEUR

    SRAM GX Eagle

  • SHIFTERS

    SRAM GX Eagle

  • BRAKES

    Shimano Deore SLX (160/160) *

  • HANDLEBAR

    BMC MFB 02 , 750mm

  • STEM

    BMC MSM 01

  • SEATPOST

    X-Fusion Manic

  • SADDLE

    Fizik Antares R7

  • HUBS

    DT Swiss X 1700 Spline

  • RIMS

    DT Swiss X 1700 Spline 25 **

  • TIRES

    Vittoria Barzo G2,0 tubeless 2.25

  • INFOS

    * Rotor size adjusted for some sizes – Tubeless rim strip installed, valve included

  • WEIGHT

    12.570000

  • FRAME MATERIAL

    Carbon

SizeSMLXL
Rider Height CM<172172-182180-188>188
Top Tube MM (tt)586611634653
Wheelbase MM (wb)1119114511691190
Seat Angle (sa)73.7573.7573.7573.75
Seatpost Length MM350350400400
Stack MM595605615630
Trail MM (trail)85858585
Rear Center MM (rc)445445445445
Reach MM (reach)412435455470
Head Tube MM (ht)95105115130
Head Angle (ha)69.569.569.569.5
BB Drop MM (drop)40404040
Stem Length MM50606070
Seat Tube MM (st)420440480510
Stem Angle-5-5-5-5
Crank Length MM170175175175
Fork Rake MM (fr)51515151
Front Center MM (fc)674701724745
Fork Length MM (fl)516516516516
Bar Rise MM4444
Bar Width MM750750750750
Backsweep9999

OVERIGE MODELLEN