BLAST 27
FOURSTROKE 01 LT TWO

De Blast 27 is jouw ticket voor avontuurlijke avonturen vol plezier.

Van het fietspad tot meanderende singletracks, de Blast 27 is ontworpen voor de rijder die op zoek is naar goede tijden. Met 27,5-inch wielen, een vork met 100 mm veerweg en krachtige schijfremmen kan de aluminium Blast 27 alle avonturen aan die op je pad komen.

TECHNOLOGIE

GEHYDROFORMEERDE TRIPLE-KNOP LEGERING GLADDE LASSEN

Het triple-butted en hydrogevormde aluminium frame is zorgvuldig glad gelast en vertegenwoordigt het toppunt van aluminium buisvorming, rijkwaliteit en lichtgewicht prestaties.

KLEUR EN GRAFISCH

Onze passie voor design wordt vertegenwoordigd door de zorgvuldig ontworpen graphics van de Blast 27, een minimalistische maar toch opvallende stijl.

GATEWAY NAAR MOUNTAINBIKING

Veelzijdige en stabiele 27,5 ” wielen voor “alleskunner”.

COMPONENT KEUZES

Van as tot as, specificaties met kwaliteitscomponenten voor plezier en betrouwbaarheid op de trail.

CONFIGURATIE

  • FRAME

    Blast 27″
    • 1 1/8″ Head Tube
    • BSA Threaded Bottom Bracket
    • 160mm Post Mount
    • 9X135mm QR

  • FORK

    Suntour XCM-LO-DS, 100mm

  • GEARS

    1×10

  • CHAINWHEEL

    Lightweight Forged Alloy Cranks, 32T 1x Specific Narrow Wide chainring, 170mm

  • CASSETTE

    Shimano Deore 10-46T 10 spd

  • CHAIN

    Shimano CN-HG54

  • REAR DERAILLEUR

    Shimano Deore 10 spd

  • SHIFTERS

    Shimano Deore 10 spd

  • BRAKES

    Shimano BR-MT200 / Shimano RT-30 Rotors (160/160)

  • HANDLEBAR

    BMC MRB03 700mm

  • STEM

    BMC MSM03

  • SEATPOST

    BMC MSP03, 27.2mm

  • SADDLE

    Velo VL3381

  • HUBS

    Shimano HB-RM35 / FH-RM35

  • RIMS

    XCD23

  • TIRES

    Maxxis Ardent Race 27.5×2.20

  • TIRE CLEARANCE

    58mm

  • WEIGHT (KG)

    13.200000

  • ASTM CLASSIFICATION

    Level 3

SizeXSSMLXL
Rider Height CM< 165162-172170-182180-192>190
Top Tube MM (tt)558586610635654
Wheelbase MM (wb)10531083110711331152
Seat Angle (sa)7373737373
Seatpost Length MM350350350400400
Stack MM580594604622632
Trail MM (trail)8282828282
Rear Center MM (rc)435435435435435
Reach MM (reach)385405425445465
Head Tube MM (ht)100110120140150
Head Angle (ha)7070707070
BB Drop MM (drop)4242424242
Stem Length MM7070707090
Seat Tube MM (st)380420460500540
Stem Angle±7±7±7±7±7
Crank Length MM170170175175175
Fork Rake MM (fr)4242424242
Front Center MM (fc)622652675701720
Fork Length MM (fl)490490490490490
Bar Rise MM1515151515
Bar Width MM700700700700700
Backsweep99999

OVERIGE MODELLEN