FOURSTROKE 01 LT ONE
FOURSTROKE 01 LT ONE

Ultieme prestaties raken de paden.

120 mm trail-waardige vering, gecombineerd met een progressieve selectie van capabele maar lichtgewicht componenten. Ga met vertrouwen de paden op. Er is geen limiet aan wat jij en de Fourstroke 01 LT kunnen bereiken.

TECHNOLOGIE

RACE APPLICATION DROPPER (RAD)

De eerste geïntegreerde XC-dropper zadelpen biedt een radicaal concurrentievoordeel en levert de optimale rijpositie op en neer.

BIG WHEEL CONCEPT (BWC) RACE

Een revolutionaire benadering van XC-geometrie, afgestemd op een snelle en progressieve rijstijl.

ADVANCED PIVOT SYSTEM (APS)

APS dual-link ophangingstechnologie stelt u in staat efficiënt te trappen, hard te remmen en ruw terrein op te laden zonder compromissen.

LICHTGEWICHT PREMIUM CARBON

De Fourstroke 01 LT heeft een volledig carbon frame met een nieuwe, superlichte carbon topstang. De premium carbon topstang die gewicht bespaart en zorgt voor een robuuste verbinding tussen de voor- en achterdriehoek.

GEÏNTEGREERDE VORKSTOP

Framebescherming voor verhoogde stijfheid in een recht onderbuisontwerp.

GEÏNTEGREERDE BESCHERMING

Gegoten plastic kappen op de liggende achtervork en de onderste schakel zorgen voor duurzaamheid en een strakke afwerking.

120 MM VEERWEG

De Fourstroke 01 LT is gebouwd voor nog meer plezier in de afdaling en heeft een veerweg van 120 millimeter.

CONFIGURATIE

  • FRAME

    Fourstroke 01 Premium Carbon, 120mm Travel
    • Advanced Pivot System Suspension
    • Fully Guided Internal Cable Routing
    • Integrated Fork stopper
    • Integrated Chain Guide
    • PF92 bottom bracket
    • 12x148mm thru-axle

  • FORK

    Fox Float 34 SC – Performance Elite FIT4, Remote,120mm

  • REAR SHOCK

    Fox Float DPS – Performance Elite, Evol, Remote

  • GEARS

    1×12

  • CHAINWHEEL

    SRAM X1 Eagle Carbon 34T

  • CASSETTE

    Sram X01 Eagle 10-52T

  • CHAIN

    SRAM XX1 Eagle

  • REAR DERAILLEUR

    SRAM XX1 Eagle

  • SHIFTERS

    SRAM GX Eagle

  • BRAKES

    SRAM Level TLM / SRAM Centerline Rotors (160/160 S-M, 180/160 L-XL)

  • HANDLEBAR

    BMC MFB01 Carbon 760mm

  • STEM

    BMC MSM01

  • SEATPOST

    BMC RAD, Integrated Dropper Seatpost
    • 80mm drop

  • SADDLE

    Fizik Antares R7

  • HUBS

    CROSSMAX CARBONE XLR

  • RIMS

    CROSSMAX CARBON XLR 30mm

  • TIRES

    Maxxix Rekon 2.4″ WT, TR, EXO

  • TIRE CLEARANCE

    58mm

  • WEIGHT

    11.100000

  • ASTM CLASSIFICATION

    Level 4

SizeSMLXL
Rider Height CM<172172-182180-188>188
Top Tube MM (tt)582607630654
Wheelbase MM (wb)1129115511801206
Seat Angle (sa)74.874.874.874.8
Seatpost Drop MM80808080
Stack MM586596606622
Trail MM (trail)112.5112.5112.5112.5
Rear Center MM (rc)429429429429
Reach MM (reach)415440456476
Head Tube MM (ht)96107117134
Head Angle (ha)66.566.566.566.5
BB Drop MM (drop)35353535
Stem Length MM50506060
Seat Tube MM (st)420440480510
Stem Angle-5-5-5-5
Rear Travel120120120120
Crank Length MM170175175175
Fork Rake MM (fr)44444444
Front Center MM (fc)700726750777
Fork Length MM (fl)526526526526
Bar Rise MM4444
Bar Width MM760760760760
Backsweep8888

OVERIGE MODELLEN