BMC FOURSTROKE 01 THREE
BMC FOURSTROKE 01 THREE

Ontworpen om cross-country racebanen te domineren, van het Wereldbeker niveau tot uw lokale series.

De BMC Fourstroke 01 heeft het XC-regelboek weggegooid. Deze innovatieve racefiets met volledige vering is gemaakt van lichtgewicht 01 Premium Carbon en maakt gebruik van een hele reeks baanbrekende functies, waaronder ‘s werelds eerste geïntegreerde RAD-dropper-zadelpen om de optimale rijpositie bergop en bergaf te leveren. De geheel nieuwe, progressieve geometrie is ideaal voor het opladen van technische XC-afdalingen en heeft ons BMC MTB Team enthousiast, omdat ze weten dat ze een aas achter de rug hebben.

ELKE SECOND TELT

Geboren om de eisen van de beste endurance racers ter wereld te overtreffen, maakt de geheel nieuwe Fourstroke gebruik van 100 mm voor- en achtervering, plus de revolutionaire RAD geïntegreerde druppelpaal om de meest innovatieve XC racemachine van de sport te leveren.

TECHNOLOGIE

RACE APPLICATION DROPPER

De eerste geïntegreerde XC-druppelpaal biedt een radicaal concurrentievoordeel door de optimale rijpositie te bieden, bergop en bergaf. Het is RAD.

GEAVANCEERD PIVOT-SYSTEEM

Met APS dual-link-ophangingstechnologie kun je efficiënt trappen, hard remmen en ruw terrein opladen zonder compromissen.

BIG WHEEL CONCEPT (BWC)

Speciaal gebouwde 29er-geometrie en cockpitontwerpen betekenen dat onze 29 “-fietsen wendbaar, stabiel en ongelooflijk efficiënt zijn.

LICHTGEWICHT PREMIUM CARBON

De Fourstroke 01 heeft een volledig carbon frame met een nieuwe, superlichte carbon bovenste schakel. De premium carbon bovenste schakel die gewicht bespaart en zorgt voor een robuuste verbinding tussen de voorste en achterste driehoeken.

GEÏNTEGREERDE VORKSTOP

Ontworpen voor geoptimaliseerde kabelgeleiding en framebescherming. De geïntegreerde vorkstop beschermt het frame tegen schokken en zorgt voor een recht ontwerp van de onderbuis voor verbeterde stijfheid en gewicht. De kabelafdekking zorgt voor schone kabelinvoer en creëert een extra beschermingslaag.

GEÏNTEGREERDE BESCHERMING

Gegoten kunststof afdekkingen op achtervork en trekstang zorgen voor duurzaamheid en een strak uiterlijk.

IP-KABELROUTING

End-to-end geleide kabelgeleiding voor probleemloze installatie en minder onderhoud.

CONFIGURATIE

  • FRAME

    Fourstroke 01 – Advanced Pivot System, Race Application Dropper, PF92 Bottom Bracket, 12 x 148mm Thru-axle, 100mm Travel

  • TUBING

    01 Premium Carbon (F&R)

  • FORK

    Fox Float 32 SC, Performance, GRIP, Remote, 100mm

  • REAR SHOCK

    Fox Float DPS, Performance Elite, Evol, Remote

  • GEARS

    1×12

  • CHAINWHEEL

    SRAM X1 Eagle, 34T

  • CASSETTE

    SRAM NX Eagle, 11-50T

  • CHAIN

    SRAM SX Eagle

  • REAR DERAILLEUR

    SRAM NX Eagle

  • SHIFTERS

    SRAM NX Eagle

  • BRAKES

    Shimano MT500 (160/160) *

  • HANDLEBAR

    BMC MFB 02 , 750mm

  • STEM

    BMC MSM 01

  • SEATPOST

    BMC RAD 80mm Drop

  • SADDLE

    Fizik Antares R7

  • HUBS

    Shimano Deore

  • RIMS

    Alex MD 25 **

  • TIRES

    Vittoria Barzo G2,0 tubeless 2.25

  • INFOS

    * Rotor size adjusted for some sizes – Tubeless rim strip installed, valve included

  • WEIGHT

    11.980000

SizeSMLXL
Rider Height CM<172172-182180-188>188
Top Tube MM (tt)582607630654
Wheelbase MM (wb)1129115511801206
Seat Angle (sa)75.675.675.675.6
Seatpost Drop MM80808080
Stack MM580590600615
Trail MM (trail)106.5106.5106.5106.5
Rear Center MM (rc)429429429429
Reach MM (reach)423445465485
Head Tube MM (ht)96107117134
Head Angle (ha)67.567.567.567.5
BB Drop MM (drop)44444444
Stem Length MM50606070
Saddle Height Range655-745700-790740-830770-860
Seat Tube MM (st)420440480510
Stem Angle-5-5-5-5
Crank Length MM170175175175
Fork Rake MM (fr)44444444
Front Center MM (fc)700726750777
Fork Length MM (fl)506506506506
Bar Width MM720720720720
Backsweep9999

OVERIGE MODELLEN