BMC GRAVEL URS FOUR
BMC GRAVEL URS FOUR

ONBEPERKTE RITTEN

Grindrijden is echt verstrikt geraakt in de psyche van fietsers, maar we konden geen BMC aan de cast toevoegen zonder 100% zeker te zijn dat het de leidende rol zou spelen. Voer URS in. Waarschijnlijk de enige beer die je ooit zult ontmoeten, wil URS graag UnReStricted ronddwalen, dus zorg voor zijn wilde kant. Het superlichtgewicht, raceready frame en de krachtige build komen samen met BMC-precisie in het handboek, geavanceerde integratie en nauwgezet ontwikkelde Gravel + -geometrie. Geen grizziness, alleen goede tijden.

TECHNOLOGIE

GRAVEL + GEOMETRIE

Geoptimaliseerd voor een moderne, agressieve rijstijl met grind. URS heeft een slappe hoofdhoek van 70˚ om een lange voorkant en wielbasis te creëren voor ongelooflijke stabiliteit.

MICRO REISTECHNOLOGIE (MTT)

Een lichtgewicht en minimalistisch veersysteem dat 10 mm veerweg toevoegt voor perfecte krachtoverdracht en controle op het meest uitdagende terrein.

AFGESTEMD NALEVINGSCONCEPT (TCC) GRAVEL

Het hoogste niveau van naleving door een speciale carbon lay-out, D-vormige zadelpen en Micro Travel Technology.

GEÏNTEGREERD COCKPIT-SYSTEEM (ICS)

Geïntegreerd cockpit-systeem met grindspecifieke steelafmetingen. De esthetische eenvoud en innovatieve functionaliteit van de geïntegreerde cockpit is het toonbeeld van Zwitserse engineering en design. ICS-technologie houdt kabels en behuizing op hun plaats: uit het zicht.

BOVENSTE BUISMONTAGE

Montageoptie voor opgeschroefde bovenbuiszakken en accessoires.

VEELZIJDIGE VORK

45 mm bandenspeling, 160 mm platte bevestiging (een schone montageoplossing voor grotere rotoren), kabelgeleiding van naafdynamo en compatibel met Fox 32 SC AX verende voorvork.

GEÏNTEGREERDE BESCHERMINGEN

Beschermingen op vorkuitval, onderbuis en kettingsteunen.

CONFIGURATIE

  • FRAME

    URS, Micro Travel Technology, PF86 bottom bracket, Flat Mount, 12x142mm thru-axle

  • TUBING

    01 Premium Carbon, TCC Gravel

  • FORK

    URS 01 Premium Carbon, Flat Mount, 12x100mm thru-axle

  • GEARS

    1×11

  • CHAINWHEEL

    SRAM Apex 1, 40T

  • CASSETTE

    SRAM Apex 1, PG-1130, 11-42T

  • CHAIN

    SRAM Apex 1, PC-1110

  • REAR DERAILLEUR

    SRAM Apex 1

  • SHIFTERS

    SRAM Apex 1 HRD

  • BRAKES

    SRAM Apex 1 HRD (180/160)

  • HANDLEBAR

    Easton EA50 AX

  • STEM

    BMC MSM 02

  • SEATPOST

    URS D-Shape Carbon, 15mm offset

  • SADDLE

    WTB SL8 Comp 142

  • HUBS

    DT SWISS C1850 SPLINE db 23, Thru Axle

  • RIMS

    DT SWISS C1850 SPLINE db 23

  • TIRES

    WTB Resolute, 42mm

  • WEIGHT

    9.090000

  • FRAME MATERIAL

    Carbon

SizeSMLXL
Rider Height CM<170172-180178-188186-196
Top Tube MM (tt)557578591612
Wheelbase MM (wb)1041106410811105
Seat Angle (sa)74747474
Seatpost Length MM331381431431
Stack MM538569603641
Trail MM (trail)77777777
Reach MM (reach)403415419429
Head Tube MM (ht)113146172207
Head Angle (ha)70707070
Stem Length MM55557070
Seat Tube MM (st)431459492527
Crank Length MM170172.5172.5175
Fork Rake MM (fr)45454545
Front Center MM (fc)625648665700
Fork Length MM (fl)407407407407
Bar Width MM420420440440

RELATED MODELLEN