BMC GRAVEL URS TWO
BMC GRAVEL URS TWO

ONBEPERKTE RITTEN

Grindrijden is echt verstrikt geraakt in de psyche van fietsers, maar we konden geen BMC aan de cast toevoegen zonder 100% zeker te zijn dat het de leidende rol zou spelen. Voer URS in. Waarschijnlijk de enige beer die je ooit zult ontmoeten, wil URS graag UnReStricted ronddwalen, dus zorg voor zijn wilde kant. Het superlichtgewicht, raceready frame en de krachtige build komen samen met BMC-precisie in het handboek, geavanceerde integratie en nauwgezet ontwikkelde Gravel + -geometrie. Geen grizziness, alleen goede tijden.

TECHNOLOGIE

GRAVEL + GEOMETRIE

Geoptimaliseerd voor een moderne, agressieve rijstijl met grind. URS heeft een slappe hoofdhoek van 70˚ om een lange voorkant en wielbasis te creëren voor ongelooflijke stabiliteit.

MICRO REISTECHNOLOGIE (MTT)

Een lichtgewicht en minimalistisch veersysteem dat 10 mm veerweg toevoegt voor perfecte krachtoverdracht en controle op het meest uitdagende terrein.

AFGESTEMD NALEVINGSCONCEPT (TCC) GRAVEL

Het hoogste niveau van naleving door een speciale carbon lay-out, D-vormige zadelpen en Micro Travel Technology.

GEÏNTEGREERD COCKPIT-SYSTEEM (ICS)

Geïntegreerd cockpit-systeem met grindspecifieke steelafmetingen. De esthetische eenvoud en innovatieve functionaliteit van de geïntegreerde cockpit is het toonbeeld van Zwitserse engineering en design. ICS-technologie houdt kabels en behuizing op hun plaats: uit het zicht.

BOVENSTE BUISMONTAGE

Montageoptie voor opgeschroefde bovenbuiszakken en accessoires.

VEELZIJDIGE VORK

45 mm bandenspeling, 160 mm platte bevestiging (een schone montageoplossing voor grotere rotoren), kabelgeleiding van naafdynamo en compatibel met Fox 32 SC AX verende voorvork.

GEÏNTEGREERDE BESCHERMINGEN

Beschermingen op vorkuitval, onderbuis en kettingsteunen.

CONFIGURATIE

  • FRAME

    URS, Micro Travel Technology, PF86 bottom bracket, Flat Mount, 12x142mm thru-axle

  • TUBING

    01 Premium Carbon, TCC Gravel

  • FORK

    URS 01 Premium Carbon, Flat Mount, Integrated Cockpit, 12x100mm thru-axle

  • GEARS

    1×11

  • CHAINWHEEL

    Shimano GRX RX810, 40T

  • CASSETTE

    Shimano Deore XT, 11-42T

  • CHAIN

    Shimano HG701

  • REAR DERAILLEUR

    Shimano GRX RX817 Di2

  • SHIFTERS

    GRX RX815 Di2

  • BRAKES

    GRX RX810, RT-MT800 Rotors (180/160)

  • HANDLEBAR

    Easton EA70 AX

  • STEM

    BMC ICS 01 – Integrated Cockpit Design, w/ computer and camera mount

  • SEATPOST

    URS D-Shape Carbon, 15mm offset

  • SADDLE

    WTB SL8 Team 142

  • HUBS

    DT SWISS GR 1600 SPLINE db 25, Thru Axle

  • RIMS

    DT SWISS GR 1600 SPLINE db 25

  • TIRES

    WTB Resolute, 42mm

  • WEIGHT

    8.650000

  • FRAME MATERIAL

    Carbon

SizeSMLXL
Rider Height CM< 170172-180178-188186-196
Top Tube MM (tt)557578591612
Wheelbase MM (wb)1041106410811105
Seat Angle (sa)74747474
Seatpost Length MM331381431431
Stack MM538569603641
Trail MM (trail)77777777
Reach MM (reach)403415419429
Head Tube MM (ht)113146N/A207
Head Angle (ha)70707070
BB Drop MM (drop)69696969
Seat Tube MM (st)431459492527
Crank Length MM170172.5172.5175
Fork Rake MM (fr)45454545
Front Center MM (fc)625648665700
Fork Length MM (fl)407407407407
Bar Width MM420420440440

RELATED MODELLEN