BMC ROADMACHINE 01 FOUR
BMC ROADMACHINE 01 FOUR

DE SAMENSMELTING VAN SNELHEID, COMFORT EN STIJL

De nieuwe Roadmachine aanwijzen als de “One-Bike Collection” is een gedurfde claim. Maar nadat de fiets volledig opnieuw ontworpen om de schikking, stijfheid, snelheid en pasvormopties te maximaliseren, zul je zien waarom het een verklaring is waar we trots achter staan. Voor het eerst gebruikt op de Roadmachine-lijn, implementeerden we onze dezelfde ACE (Accelerated Composites Evolution) frameconstructietechnologie die de ProTour-winnende Teammachine SLR leverde. Om de meest comfortabele, lichtste en snelste Roadmachine tot nu toe te creëren, zijn het carbon frame en de vorkbuisvormen en lay-outs afgestemd om het comfort te optimaliseren en tegelijkertijd de algehele stijfheid van de fiets te vergroten voor snelle acceleratie en precieze handling. Bovendien verhoogt het geheel nieuwe, voor ACE geoptimaliseerde frame de gerenommeerde wegligging van de Roadmachine met maar liefst 25 procent om uithoudingsvermogen een fiets te geven die zowel vergevingsgezind als snel is.

Het Premium Carbon-frame van de Roadmachine 01 is verfijnd met ons Integrated Cockpit System, evenals onze compliance-verbeterende TCC Endurance-technologieën waar het telt. Eén fiets om het allemaal te doen: snel rijden, ver rijden, over glad wegdek of ruige binnenwegen – dit is de allrounder met hoge prestaties van de BMC-verzameling.

TECHNOLOGIE

AFGESTEMD NALEVINGSCONCEPT (TCC) RACE

De meest capabele versie van onze TCC-technologie: neem de voorsprong van de ruwste wegen om harder te duwen en verder te rijden. De ultieme balans tussen comfort en prestaties voor een rit die zowel vergevingsgezind als snel is.

GEÏNTEGREERD COCKPIT-SYSTEEM (ICS)

De esthetische eenvoud en innovatieve functionaliteit van de Integrated Cockpit is het toonbeeld van Zwitserse engineering en design. ICS houdt kabels en behuizing op hun plaats: uit het zicht.

D-GEVORMDE ZADELPEN

De D-vorm levert meer compliantie en heeft minder materiaal voor een lichter totaalgewicht.

GEÏNTEGREERDE ZADELPENKLEM

Naadloze en functionele geïntegreerde zadelpenklem.

BMC FLATMOUNT ADAPTER

De Roadmachine voorwiel schijf is uitgerust met een 140 / 160mm gepatenteerde flatmount beugel voor maximale integratie en naadloos ontwerp.

CONFIGURATIE

  • FRAME

    Roadmachine, PF86 bottom bracket, Flat Mount, 12x142mm thru-axle

  • TUBING

    Premium Carbon, TCC Endurance

  • FORK

    Roadmachine Premium Carbon, TCC Endurance, Integrated Cockpit, Flat Mount, 12x100mm thru-axle

  • GEARS

    2×11

  • CHAINWHEEL

    Shimano Ultegra, 50-34T

  • CASSETTE

    Shimano Ultegra, 11-32T

  • CHAIN

    Shimano Ultegra

  • FRONT DERAILLEUR

    Shimano Ultegra Di2

  • REAR DERAILLEUR

    Shimano Ultegra Di2

  • SHIFTERS

    Shimano Ultegra Di2, Hydraulic

  • BRAKES

    Shimano Ultegra Di2, SM-RT800 Rotors (160 /140)

  • HANDLEBAR

    BMC RAB 02, ergo top shape, compact bend

  • STEM

    BMC ICS 01 – Integrated Cockpit Design, w/ computer and camera mount

  • SEATPOST

    Roadmachine D-Shape Carbon, 15mm offset

  • SADDLE

    Fizik Aliante R5 Kium

  • HUBS

    DT Swiss ERC 1650 Spline db 47 Carbon, Thru Axle

  • RIMS

    DT Swiss ERC 1650 Spline db 47 Carbon

  • TIRES

    Vittoria Corsa Control, 28mm

  • WEIGHT

    7.910000

  • FRAME MATERIAL

    Carbon

Size475154565861
Rider Height CM<166166-174172-180178-186184-192> 190
Top Tube MM (tt)522532546556568583
Wheelbase MM (wb)9829999971008N/A1035
Seat Angle (sa)74.274.274.274.274.274.2
Seatpost Length MM331N/A381381N/A431
Stack MM516541562586610644
Trail MM (trail)636363636363
Reach MM (reach)374382386390394398
Head Tube MM (ht)112139156181206241
Head Angle (ha)71.271.272727272
BB Drop MM (drop)717171717171
Stem Length MM9090100N/AN/AN/A
Seat Tube MM (st)42074.2500522539573
Stem Angle-12.5-12.5-12.5N/AN/AN/A
Post Offset MM151515151515
Crank Length MM170170172.5172.5175175
Fork Rake MM (fr)505045454545
Front Center MM (fc)583599597609621635
Fork Length MM (fl)375375375375375375
Bar Width MM400420420420440440
Bar Reach MM707070707070
Bar Drop MM125125125125125125

OVERIGE MODELLEN