BMC ROADMACHINE 02 THREE
BMC ROADMACHINE 02 THREE

DE SAMENSMELTING VAN SNELHEID, COMFORT EN STIJL

De nieuwe Roadmachine aanwijzen als de “One-Bike Collection” is een gedurfde claim. Maar nadat de fiets volledig opnieuw ontworpen om de schikking, stijfheid, snelheid en pasvormopties te maximaliseren, zul je zien waarom het een verklaring is waar we trots achter staan. Voor het eerst gebruikt op de Roadmachine-lijn, implementeerden we onze dezelfde ACE (Accelerated Composites Evolution) frameconstructietechnologie die de ProTour-winnende Teammachine SLR leverde. Om de meest comfortabele, lichtste en snelste Roadmachine tot nu toe te creëren, zijn het carbon frame en de vorkbuisvormen en lay-outs afgestemd om het comfort te optimaliseren en tegelijkertijd de algehele stijfheid van de fiets te vergroten voor snelle acceleratie en precieze handling. Bovendien verhoogt het geheel nieuwe, voor ACE geoptimaliseerde frame de gerenommeerde wegligging van de Roadmachine met maar liefst 25 procent om uithoudingsvermogen een fiets te geven die zowel vergevingsgezind als snel is.

TECHNOLOGIE

AFGESTEMD NALEVINGSCONCEPT (TCC) RACE

De meest capabele versie van onze TCC-technologie: neem de voorsprong van de ruwste wegen om harder te duwen en verder te rijden. De ultieme balans tussen comfort en prestaties voor een rit die zowel vergevingsgezind als snel is.

D-GEVORMDE ZADELPEN

De D-vorm levert meer compliantie en heeft minder materiaal voor een lichter totaalgewicht.

GEÏNTEGREERDE ZADELPENKLEM

Naadloze en functionele geïntegreerde zadelpenklem.

BMC FLATMOUNT ADAPTER

De Roadmachine voorwiel schijf is uitgerust met een 140 / 160mm gepatenteerde flatmount beugel voor maximale integratie en naadloos ontwerp.

CONFIGURATIE

  • FRAME

    Roadmachine, PF86 bottom bracket, Flat Mount, 12x142mm thru-axle

  • TUBING

    Premium Carbon, TCC Endurance

  • FORK

    Roadmachine Premium Carbon, TCC Endurance, Flat Mount, 12x100mm thru-axle

  • GEARS

    2×11

  • CHAINWHEEL

    Shimano 105, 50-34T

  • CASSETTE

    Shimano 105, 11-32T

  • CHAIN

    Shimano 105

  • FRONT DERAILLEUR

    Shimano 105

  • REAR DERAILLEUR

    Shimano 105

  • SHIFTERS

    Shimano 105

  • BRAKES

    Shimano 105, SM-RT70 (160/160)

  • HANDLEBAR

    BMC RAB 02, ergo top shape, compact bend

  • STEM

    BMC RAB 02, ergo top shape, compact bend

  • SEATPOST

    Roadmachine D-Shape Carbon, 15mm offset

  • SADDLE

    Selle Royal 2075 HRN

  • HUBS

    Shimano RS-370 TL, Thru Axle

  • RIMS

    Shimano RS-370 TL

  • TIRES

    Vittoria Rubino, 28mm

  • WEIGHT

    8.600000

  • FRAME MATERIAL

    Carbon

Size475154565861
Rider Height CM<196155-174172-180178-186184-192> 190
Top Tube MM (tt)522532546556568583
Wheelbase MM (wb)982999997100810201035
Seat Angle (sa)74.274.274.274.274.274.2
Seatpost Length MM331381381381381431
Stack MM516541562586610644
Trail MM (trail)636363636363
Reach MM (reach)374382386390394398
Head Tube MM (ht)112129156181206242
Head Angle (ha)71.271.272727272
BB Drop MM (drop)717171717171
Stem Length MM9090100110120120
Seat Tube MM (st)420457500522539573
Stem Angle-12.5-12.5-12.5-12.5-12.5-12.5
Post Offset MM151515151515
Crank Length MM170170172.5172.5175175
Fork Rake MM (fr)5050375454545
Front Center MM (fc)583599597609621635
Fork Length MM (fl)375375375375375375
Bar Width MM400420410410440440
Bar Reach MM707070707070
Bar Drop MM125125125125125125

OVERIGE MODELLEN