BMC ROADMACHINE 02 TWO
BMC ROADMACHINE 02 TWO

DE SAMENSMELTING VAN SNELHEID, COMFORT EN STIJL

De nieuwe Roadmachine aanwijzen als de “One-Bike Collection” is een gedurfde claim. Maar nadat de fiets volledig opnieuw ontworpen om de schikking, stijfheid, snelheid en pasvormopties te maximaliseren, zul je zien waarom het een verklaring is waar we trots achter staan. Voor het eerst gebruikt op de Roadmachine-lijn, implementeerden we onze dezelfde ACE (Accelerated Composites Evolution) frameconstructietechnologie die de ProTour-winnende Teammachine SLR leverde. Om de meest comfortabele, lichtste en snelste Roadmachine tot nu toe te creëren, zijn het carbon frame en de vorkbuisvormen en lay-outs afgestemd om het comfort te optimaliseren en tegelijkertijd de algehele stijfheid van de fiets te vergroten voor snelle acceleratie en precieze handling. Bovendien verhoogt het geheel nieuwe, voor ACE geoptimaliseerde frame de gerenommeerde wegligging van de Roadmachine met maar liefst 25 procent om uithoudingsvermogen een fiets te geven die zowel vergevingsgezind als snel is.

TECHNOLOGIE

AFGESTEMD NALEVINGSCONCEPT (TCC) RACE

De meest capabele versie van onze TCC-technologie: neem de voorsprong van de ruwste wegen om harder te duwen en verder te rijden. De ultieme balans tussen comfort en prestaties voor een rit die zowel vergevingsgezind als snel is.

D-GEVORMDE ZADELPEN

De D-vorm levert meer compliantie en heeft minder materiaal voor een lichter totaalgewicht.

GEÏNTEGREERDE ZADELPENKLEM

Naadloze en functionele geïntegreerde zadelpenklem.

BMC FLATMOUNT ADAPTER

De Roadmachine voorwiel schijf is uitgerust met een 140 / 160mm gepatenteerde flatmount beugel voor maximale integratie en naadloos ontwerp.

CONFIGURATIE

  • FRAME

    Roadmachine, PF86 bottom bracket, Flat Mount, 12x142mm thru-axle

  • TUBING

    Premium Carbon, TCC Endurance

  • FORK

    Roadmachine Premium Carbon, TCC Endurance, Flat Mount, 12x100mm thru-axle

  • GEARS

    2×11

  • CHAINWHEEL

    Shimano Ultegra, 50-34T

  • CASSETTE

    Shimano Ultegra, 11-32T

  • CHAIN

    Shimano Ultegra

  • FRONT DERAILLEUR

    Shimano Ultegra

  • REAR DERAILLEUR

    Shimano Ultegra

  • SHIFTERS

    Shimano Ultegra, Hydraulic

  • BRAKES

    Shimano Ultegra, SM-RT800 Rotors (160 /140)

  • HANDLEBAR

    BMC RAB 02, ergo top shape, compact bend

  • STEM

    BMC RSM01, w/ computer and camera mount

  • SEATPOST

    Roadmachine D-Shape Carbon, 15mm offset

  • SADDLE

    Selle Royal 2075 HRN

  • HUBS

    DT Swiss E 1850 Spline db 23, Thru Axle

  • RIMS

    DT Swiss E 1850 Spline db 23

  • TIRES

    Vittoria Rubino, 28mm

  • WEIGHT

    8.290000

  • FRAME MATERIAL

    Carbon

Size475156586154
Rider Height CM<166166-174178-186184-192> 190172-180
Top Tube MM (tt)522532556568583546
Wheelbase MM (wb)982999100810201035997
Seat Angle (sa)74.274.274.274.274.274.2
Seatpost Length MM331381381381431381
Stack MM516541586610644562
Trail MM (trail)636363636363
Reach MM (reach)374382390394398386
Head Tube MM (ht)112139181206242N/A
Head Angle (ha)71.271.272727272
BB Drop MM (drop)717171717171
Stem Length MM9090110120120100
Seat Tube MM (st)420457522539573500
Stem Angle-12.5-12.5-12.5-12.5-12.5-12.5
Crank Length MM170170172.5175175172.5
Fork Rake MM (fr)505045454545
Front Center MM (fc)583597609621635597
Fork Length MM (fl)375375375375375375
Bar Width MM400420420440440420
Bar Reach MM707070707070
Bar Drop MM125125125125125125

OVERIGE MODELLEN