DE 'ALLES' FIETS

De Roadmachine X levert prestaties en functionaliteit in een minimaal pakket en is een must voor eindeloze avontuurlijke ritten, schilderachtige b-road woon-werkverkeer en lichte tochten.

TECHNOLOGIE

AFGESTEMD NALEVINGSCONCEPT (TCC) DUURZAAMHEID

De meest capabele versie van onze TCC-technologie: neem de voorsprong van de ruwste wegen om harder te duwen en verder te rijden. De ultieme balans tussen comfort en prestaties voor een rit die zowel vergevingsgezind als snel is.

VEELZIJDIGE GEOMETRIE

De lange voorkant verbetert de controle op elk terrein, terwijl de korte achtervork je belonen met snelle versnellingen.

PREMIUM CARBON VORK EN VLAKKE REMMEN

Agile handling en terrein-egalisatie zijn voordelen van onze premium carbon vork. Vlak gemonteerde remmen gaan op in het strakke, minimalistische ontwerp in echte Zwitserse stijl.

REK EN SPATBORDEN

Gebouwd voor avontuurlijke wegritten, grindonderzoeken of woon-werkverkeer; eenvoudig aan te passen aan elke opstelling met verborgen spatbord- en rekmontage.

CONFIGURATIE

  • FRAME

    Roadmachine X – Tuned Compliance Concept, PF86 bottom bracket, Flat Mount, 12x142mm thru-axle

  • TUBING

    Al-13 Premium Triple-butted, Hydroformed, Smoothweld Aluminium, TCC Endurance, Angle Compliance Technology

  • FORK

    Roadmachine X Carbon, TCC Endurance, Flat Mount, 12x100mm thru-axle

  • GEARS

    1×11

  • CHAINWHEEL

    SRAM Rival 1, 40T

  • CASSETTE

    SRAM APEX, 11-42T

  • CHAIN

    KMC X11-1

  • REAR DERAILLEUR

    SRAM Rival

  • SHIFTERS

    SRAM Rival HRD

  • BRAKES

    SRAM Rival HRD-A1 w/ Centerline Rotors (160/160)*

  • HANDLEBAR

    BMC RAB 03, ergo top shape, compact bend

  • STEM

    BMC RSM01

  • SEATPOST

    BMC RSP 03

  • SADDLE

    Selle Royal 2075 HRN

  • HUBS

    Mavic Allroad Disc UST, Thru Axle (12mm)

  • RIMS

    Mavic Allroad Disc UST

  • TIRES

    WTB Exposure, 700x34c, Road TCS

  • WEIGHT

    9.250000

  • FRAME MATERIAL

    Aluminum

Size475154565861
Rider Height CM<166166-174172-180178-186184-192>190
Top Tube MM (tt)532539554564579594
Wheelbase MM (wb)99810071016102410341044
Seat Angle (sa)73.573.573.573.573.573.5
Seatpost Length MM250250310310310310
Stack MM525550571585604628
Trail MM (trail)737366666360
Rear Center MM (rc)420420420420420420
Reach MM (reach)376376385391400408
Head Tube MM (ht)128154172187205228
Head Angle (ha)70.570.571.571.57272.5
BB Drop MM (drop)717171717171
Stem Length MM9090100100110110
Seat Tube MM (st)465490533548564600
Stem Angle± 8± 8± 8± 8± 8± 8
Post Offset MM151515151515
Crank Length MM170170172.5172.5175175
Fork Rake MM (fr)454545454545
Front Center MM (fc)589598607615625640
Fork Length MM (fl)369369369369369369
Bar Width MM400420420420440440
Bar Reach MM707070707070
Bar Drop MM125125125125125125

RELATED MODELLEN