BMC SPEEDFOX 01 ONE
BMC SPEEDFOX 01 ONE

Trap omhoog, versnipper, ga de paden op met de Speedfox 01

Wanneer een avontuurlijke geest voldoet aan de beproefde geometrie en premium veringsprestaties, is het resultaat de lichtgewicht en veelzijdige Speedfox 01. BMC’s trail-tuned APS dual-link ophangingstechnologie levert het beste van twee werelden: snel en efficiënt op de hellingen, terwijl volledig actief op ruwe afdalingen. De sluwe Speedfox heeft een uniek geheim wapen, het baanbrekende Trailsync; die met een druk op de knop de schokinstelling optimaliseert voor klimmen, dalen en alles daartussenin.

U, het spoor, gesynchroniseerd

Geboren om de eisen van de beste endurance racers ter wereld te overtreffen, maakt de geheel nieuwe Fourstroke gebruik van 100 mm voor- en achtervering, plus de revolutionaire RAD geïntegreerde druppelpaal om de meest innovatieve XC racemachine van de sport te leveren.

TECHNOLOGIE

TRAILSYNC-TECHNOLOGIE

Trailsync betekent dat je schok en zithoogte altijd de ideale instellingen hebben, of je nu klimt of daalt. Het combineert de werking van de druppelaar en schokcompressiedemping, terwijl uw cockpit netjes wordt gehouden en schokaanpassingen met één hand on-the-fly worden geëlimineerd.

BIG WHEEL CONCEPT (BWC)

Speciaal gebouwde 29er-geometrie en cockpitontwerpen betekenen dat onze 29 “-fietsen wendbaar, stabiel en ongelooflijk efficiënt zijn.

GEAVANCEERD PIVOT-SYSTEEM

Met APS dual-link-ophangingstechnologie kun je efficiënt trappen, hard remmen en ruw terrein opladen zonder compromissen.

IP-KABELROUTING

End-to-end geleide kabelgeleiding voor probleemloze installatie en minder onderhoud.

GEÏNTEGREERDE BESCHERMING

Gegoten onderbuis en achtervorkbeschermers beschermen uw frame tegen schokken, in een verfijnd ontwerppakket.

MUD FLAP / VERBORGEN LINK

Verbergt alle kabels tussen de achterste driehoek en het hoofdframe; houdt lagers vrij van vuil.

CONFIGURATIE

  • FRAME

    Speedfox 01 – Advanced Pivot System – Trailsync, PF92 Bottom Bracket, 12 x 148mm Thru-axle, 120mm Travel

  • TUBING

    01 Premium Carbon (F&R)

  • FORK

    RockShox Pike RC 130mm

  • REAR SHOCK

    Fox Float DPS, Performance Elite, Evol, Remote

  • GEARS

    1X12

  • CHAINWHEEL

    SRAM Stylo Carbon Eagle, 30T

  • CASSETTE

    SRAM GX Eagle, 10-50T

  • CHAIN

    SRAM GX Eagle

  • REAR DERAILLEUR

    SRAM GX Eagle

  • SHIFTERS

    SRAM GX Eagle

  • BRAKES

    Shimano XT (180/180mm) *

  • HANDLEBAR

    BMC MRB 02, 760mm

  • STEM

    BMC AMSM 02

  • SEATPOST

    BMC Trailsync, 100mm

  • SADDLE

    WTB Silverado Team 142

  • HUBS

    DT Swiss XM 1501 Spline ONE

  • RIMS

    DT Swiss XM 1501 Spline ONE 30 **

  • TIRES

    Maxxis Forekaster TR/ EXO, 29×2.35

  • INFOS

    * Rotor size adjusted for some sizes – Tubeless rim strip installed, valve included

  • WEIGHT

    12.070000

  • FRAME MATERIAL

    Carbon

SizeS29M29L29XL29
Rider Height CM<172172-182180-188>188
Top Tube MM (tt)587611634653
Wheelbase MM (wb)1123114511691189
Seat Angle (sa)73.7573.7573.7573.75
Seatpost Drop MM80100120120
Stack MM600610620635
Trail MM (trail)90909090
Rear Center MM (rc)445445445445
Reach MM (reach)408430450465
Head Tube MM (ht)95105115135
Head Angle (ha)68686868
BB Drop MM (drop)37373737
Stem Length MM45555555
Saddle Height Range645-770685-790750-835770-855
Seat Tube MM (st)420440480510
Stem Angle760N/AN/AN/A
Crank Length MM170175175175
Fork Rake MM (fr)51515151
Front Center MM (fc)677704728748
Fork Length MM (fl)526526526526
Bar Rise MM15151515
Backsweep9999

OVERIGE MODELLEN