BMC SPEEDFOX AMP TWO @G-Bikes

Wie heeft een stad nodig om te socialiseren als je sporen moet vernietigen?

“Ik denk dat e-MTBing voor ons op het juiste moment is gekomen, omdat we nooit een conventionele hobby wilden hebben en moeite hadden gehad om veel plezier te beleven aan regelmatig rijden,” legt Lisa uit over de opgewonden schreeuwen van Denise en Michelle op de achtergrond. De vrouwen komen tot stilstand achter haar, hun haar winderig om hun gezicht, hun geschreeuw en glimlach getuigen van de verbazingwekkende afdaling die ze net hebben neergezet. “Precies”, zegt Denise, “maar het duurde even voordat deze sensatie was gevonden. We krijgen zo’n kick als we uitgaan van onze Speedfox AMP’s, waarvan ik denk dat dit eerder ontbrak. Toen we een paar jaar geleden voor het eerst gingen rijden, voelde het meer als een karwei. ‘

TECHNOLOGY

BIG WHEEL CONCEPT (BWC)

Speciaal gebouwde 29er-geometrie en cockpitontwerpen betekenen dat onze 29 “-fietsen wendbaar, stabiel en ongelooflijk efficiënt zijn.

BMC SPEEDFOX AMP @G-Bikes

E-SPECIFIC ADVANCED PIVOT SYSTEM

Een efficiënt, luxueus veersysteem met een e-MTB-melodie dat je kracht combineert met die van de fiets.

BMC SPEEDFOX AMP @G-Bikes

TWIN HOLLOW-CORE TECHNOLOGY

Verbergt het batterijpakket in de onderbuis terwijl het een stijve driehoek aan de voorkant ondersteunt.

BMC SPEEDFOX AMP @G-Bikes

INTEGRATED SPEED SENSOR

Verborgen in de achterstag en schijf voor een strak uiterlijk en nauwkeurige snelheidsmeting.

BMC SPEEDFOX AMP @G-Bikes

E-SPECIFIC GEO CONCEPT

Aangepast aan de behoeften van een e-mountainbiker, voor de volledige all-mountain ervaring.

BMC SPEEDFOX AMP @G-Bikes

CONFIGURATIE

  • FRAME

    Speedfox AMP – Twin Hollowcore – Advanced Pivot System, 12 x 148mm Thru-axle, 130mm Travel

  • TUBING

    Full Carbon, integrated battery pack

  • DRIVE UNIT

    Shimano STEPS MTB E-8000, 250W, 70Nm output

  • BATTERY PACK

    Shimano STEPS MTB E-8000, 250W, 70Nm output

  • FORK

    RockShox Pike RC , E-MTB 130mm

  • REAR SHOCK

    Fox Float DPS, Performance, Evol

  • GEARS

    1×11

  • CHAINWHEEL

    Shimano FC-E8050, Hollowtech, 34T

  • CASSETTE

    Shimano XT, 11-46T

  • CHAIN

    Shimano CN-HG701

  • REAR DERAILLEUR

    Shimano XT, Shadow Plus

  • SHIFTERS

    Shimano XT

  • BRAKES

    Shimano BR-520, 4 Piston (200/200mm) *

  • HANDLEBAR

    BMC MFB 02, 750mm

  • STEM

    BMC MSM 02

  • SEATPOST

    RaceFace Aeffect Dropper 150mm, 1x remote lever *

  • SADDLE

    WTB Silverado Race 142

  • HUBS

    DT Swiss H 1900 30

  • RIMS

    DT Swiss H 1900 30 **

  • TIRES

    Maxxis Forekaster TR/ EXO, 2.35

  • INFOS

    – Seatpost drop adjusted for some sizes – Tubeless rim strip installed, valve included

  • WEIGHT (KG)

    22.100000

  • FRAME MATERIAL

    Carbon

SizeSML
Rider Height CM<170170-185>180
Top Tube MM (tt)572619648
Wheelbase MM (wb)115912021233
Seat Angle (sa)747474
Seatpost Drop MM125150150
Stack MM598605618
Trail MM (trail)110107107
Rear Center MM (rc)450450450
Reach MM (reach)401445472
Head Tube MM (ht)92103118
Head Angle (ha)666666
BB Drop MM (drop)333535
Stem Length MM606070
Seat Tube MM (st)400440480
Stem Angle+/-6+/-6+/-6
Rear Travel130130130
Crank Length MM165165170
Fork Rake MM (fr)515151
Front Center MM (fc)711752784
Fork Length MM (fl)541541541
Bar Rise MM444
Bar Width MM750750750
Backsweep999

OVERIGE MODELLEN

BMC SPEEDFOX AMP @G-Bikes