BMC Teamelite 01 ONE @G-BIKES

De Teamelite 01 is een XC-hardtail met beproefde World Cup.

De Teamelite 01 is de hardtail bij uitstek voor de veeleisende XC-rijder. Het lichtgewicht 01 Premium Carbon-frame met geïntegreerde kabelgeleiding is ontworpen met ons racegerichte 29 inch Big Wheel Concept, waardoor het serieuze mogelijkheden biedt voor de steilste beklimmingen en de meest technische afdalingen. Naast zijn race-tuned build-kit, heeft deze hoogwaardige fiets ook een aas in petto: Micro Travel Technology. De 20 millimeter MMT-dempingstechnologie die aan de achterkant van deze fiets is ingebouwd, betekent dat hardtails nu niet langer synoniem zijn met tandengeratte hardheid in afdalingen. De Teamelite is echt een hardtail als geen ander.

De variabelen van het leven temmen, één rit tegelijk.

“Gedreven zijn is geen slechte zaak. Sommige mensen zien me als een eenzame wolf als het op paardrijden aankomt, maar soms moet ik mezelf eerst stellen ‘, legt Bettina uit. Het runnen van een succesvolle start-up betekent dat ze constant reageert op de eisen van het werk, een snelle levensstijl die in balans is met de tijd doorgebracht op de fiets.

TECHNOLOGIE

DUAL TRANSMISSION INTEGRATION (DTI)

Esthetiek moet geen bijzaak zijn. Met onze DTi kunnen BMC-frames eruitzien en rijden als de precisiemachines die we hebben ontworpen, ongeacht de variaties in de aandrijving.

MICRO REISTECHNIEK

BMC’s Micro Travel Technology (MTT) is de evolutie van XC-hardtails, gebaseerd op jarenlange ervaring en engineering in ons Impec Lab.

BIG WHEEL CONCEPT (BWC)

Speciaal gebouwde 29er-geometrie en cockpitontwerpen betekenen dat onze 29 “-fietsen wendbaar, stabiel en ongelooflijk efficiënt zijn.

INTERNE KABELROUTING

Het interne kabelbeheersysteem houdt vuil en vuil weg van de schakel- en remleidingen.

EXTRA-LAAG STANDOVER

Om extra vrije ruimte te krijgen op de extra kleine versie van de Teamelite 01, hebben onze ingenieurs het ontwerp van het frame, met name de bovenbuis, specifiek aangepast.

CONFIGURATIE

  • FRAME

    Teamelite 01 – Micro Travel Technology, PF92 Bottom Bracket, 12 x 142mm Thru-axle

  • TUBING

    01 Premium Carbon, Tuned Compliance Concept, DTi

  • FORK

    RockShox Sid Select+, Remote, 100mm

  • GEARS

    1×12

  • CHAINWHEEL

    SRAM GX Eagle, 32T

  • CASSETTE

    Sram GX Eagle, 10-50T

  • CHAIN

    SRAM GX Eagle

  • REAR DERAILLEUR

    SRAM GX Eagle

  • SHIFTERS

    SRAM GX Eagle

  • BRAKES

    Sram Level TLM (160/160) *

  • HANDLEBAR

    BMC MFB 01 Carbon, 750mm

  • STEM

    BMC MSM 02

  • SEATPOST

    MSP 01 Premium Carbon Compliance Post, 3mm offset

  • SADDLE

    Fizik Antares R7

  • HUBS

    DT Swiss X 1700 Spline

  • RIMS

    DT Swiss X 1700 Spline 25 **

  • TIRES

    Vittoria Barzo G2,0 tubeless 2.25

  • INFOS

    Rotor size adjusted for some sizes – Tubeless rim strip installed, valve included

  • WEIGHT (KG)

    10.180000

  • FRAME MATERIAL

    Carbon

SizeSMLXL
Rider Height CM162-172170-180178-188>188
Top Tube MM (tt)584610630649
Wheelbase MM (wb)1081110711281146
Seat Angle (sa)73.573.573.573.5
Seatpost Length MM350350400400
Stack MM608618628638
Trail MM (trail)80808080
Rear Center MM (rc)429429429429
Reach MM (reach)401426442458
Head Tube MM (ht)90100110120
Head Angle (ha)70707070
BB Drop MM (drop)61616161
Stem Length MM70707080
Seat Tube MM (st)445485525545
Stem Angle±6±6±6±6
Crank Length MM170175175175
Fork Rake MM (fr)51515151
Front Center MM (fc)659685706725
Fork Length MM (fl)506506506506
Bar Rise MM4444
Bar Width MM720720720720
Backsweep9999

OVERIGE MODELLEN