BMC Teamelite 02 ONE @G-BIKES

De Teamelite 02 brengt race-winnende prestaties naar uw lokale paden.

De Teamelite 02 is een keiharde XC-performer die een ongeëvenaarde efficiëntie combineert met een laag totaalgewicht. Deze XC hardtail racer is gemaakt van onze 02 Carbon en maakt gebruik van ons prestatiegerichte 29-inch Big Wheel Concept.

De variabelen van het leven temmen, één rit tegelijk.

“Rijden is een consistent element van mijn leven, een ding waar ik de volledige controle over heb”, geeft ze toe. Er zijn tijden, legt Bettina uit, wanneer ze het erg vindt om haar man en vrienden te vertellen dat ze alleen wil rijden, en liever haar eigen ademhaling en het gekraak van haar banden als soundtrack hoort. Ze pauzeert en gebaart door het raam naar het bos: “Ik heb die release nodig, die focus en het vermogen om mezelf te testen tegen mijn beste rondetijden. Ik zou de Teamelite mijn persoonlijke goeroe noemen, wat me gemotiveerd houdt, “besluit Bettina.

TECHNOLOGIE

DUAL TRANSMISSION INTEGRATION (DTI)

Esthetiek moet geen bijzaak zijn. Met onze DTi kunnen BMC-frames eruitzien en rijden als de precisiemachines die we hebben ontworpen, ongeacht de variaties in de aandrijving.

MICRO REISTECHNIEK

BMC’s Micro Travel Technology (MTT) is de evolutie van XC-hardtails, gebaseerd op jarenlange ervaring en engineering in ons Impec Lab.

BIG WHEEL CONCEPT (BWC)

Speciaal gebouwde 29er-geometrie en cockpitontwerpen betekenen dat onze 29 “-fietsen wendbaar, stabiel en ongelooflijk efficiënt zijn.

INTERNE KABELROUTING

Het interne kabelbeheersysteem houdt vuil en vuil weg van de schakel- en remleidingen.

EXTRA-LAAG STANDOVER

Om extra vrije ruimte te krijgen op de extra kleine versie van de Teamelite 01, hebben onze ingenieurs het ontwerp van het frame, met name de bovenbuis, specifiek aangepast.

CONFIGURATIE

  • FRAME

    Teamelite 02 – Big Wheel Concept, PF92 Bottom Bracket, 12 x 142mm Thru-axle

  • TUBING

    02 Carbon, Tuned Compliance Concept, DTi

  • FORK

    RockShox Reba RL, Remote, 100mm

  • GEARS

    1×12

  • CHAINWHEEL

    SRAM GX Eagle, 32T

  • CASSETTE

    SRAM GX Eagle, 10-50T

  • CHAIN

    SRAM GX Eagle

  • REAR DERAILLEUR

    SRAM GX Eagle

  • SHIFTERS

    SRAM GX Eagle

  • BRAKES

    SRAM Level TLM (160/160) *

  • HANDLEBAR

    BMC MFB 01 Carbon, 750mm

  • STEM

    BMC MSM 02

  • SEATPOST

    MSP 01 Premium Carbon Compliance Post, 3mm offset

  • SADDLE

    Fizik Antares R7

  • HUBS

    DT Swiss X 1900 Spline

  • RIMS

    DT Swiss X 1900 Spline 25 ***

  • TIRES

    Vittoria Barzo G2,0 tubeless 2.25

  • WEIGHT (KG)

    10.390000

SizeSMLXL
Rider Height CM162-172170-180178-188>188
Top Tube MM (tt)584610630649
Wheelbase MM (wb)1081110711281146
Seat Angle (sa)73.573.573.573.5
Seatpost Length MM350350400400
Stack MM608618628638
Trail MM (trail)80808080
Rear Center MM (rc)429429429429
Reach MM (reach)401426442458
Head Tube MM (ht)90100110120
Head Angle (ha)70707070
BB Drop MM (drop)61616161
Stem Length MM70707080
Seat Tube MM (st)445485525545
Stem Angle±6±6±6±6
Crank Length MM170175175175
Fork Rake MM (fr)51515151
Front Center MM (fc)659685706725
Fork Length MM (fl)506506506506
Bar Rise MM4444
Bar Width MM720720720720
Backsweep9999

OVERIGE MODELLEN