BMC Teamelite 03 TWO @G-Bikes

De Teamelite 03 brengt race-winnende prestaties naar je lokale trails.

De Teamelite 03 maakt gebruik van ons Premium Aluminium-frame, een krachtige XC-constructie en BMC’s race-bewezen 29-inch Big Wheel Concept om één lichtgewicht, wendbare en snelle XC-machine te leveren. De Teamelite is een hardtail als geen ander.

De variabelen van het leven temmen, één rit tegelijk.

“Rijden is een consistent element van mijn leven, een ding waar ik de volledige controle over heb”, geeft ze toe. Er zijn tijden, legt Bettina uit, wanneer ze het erg vindt om haar man en vrienden te vertellen dat ze alleen wil rijden, en liever haar eigen ademhaling en het gekraak van haar banden als soundtrack hoort. Ze pauzeert en gebaart door het raam naar het bos: “Ik heb die release nodig, die focus en het vermogen om mezelf te testen tegen mijn beste rondetijden. Ik zou de Teamelite mijn persoonlijke goeroe noemen, wat me gemotiveerd houdt, “besluit Bettina.

TECHNOLOGIE

DUAL TRANSMISSION INTEGRATION (DTI)

Esthetiek moet geen bijzaak zijn. Met onze DTi kunnen BMC-frames eruitzien en rijden als de precisiemachines die we hebben ontworpen, ongeacht de variaties in de aandrijving.

MICRO REISTECHNIEK

BMC’s Micro Travel Technology (MTT) is de evolutie van XC-hardtails, gebaseerd op jarenlange ervaring en engineering in ons Impec Lab.

BIG WHEEL CONCEPT (BWC)

Speciaal gebouwde 29er-geometrie en cockpitontwerpen betekenen dat onze 29 “-fietsen wendbaar, stabiel en ongelooflijk efficiënt zijn.

INTERNE KABELROUTING

Het interne kabelbeheersysteem houdt vuil en vuil weg van de schakel- en remleidingen.

EXTRA-LAAG STANDOVER

Om extra vrije ruimte te krijgen op de extra kleine versie van de Teamelite 01, hebben onze ingenieurs het ontwerp van het frame, met name de bovenbuis, specifiek aangepast.

CONFIGURATIE

  • FRAME

    Teamelite 03 – Big Wheel Concept, BSA Threaded Bottom Bracket, 12 x 142mm Thru-axle

  • TUBING

    Al-13 Premium Triple-butted, Hydroformed aluminum

  • FORK

    RockShox Judy Silver TK, Remote, 100mm

  • GEARS

    1×12

  • CHAINWHEEL

    SRAM SX Eagle , 30T

  • CASSETTE

    SRAM SX Eagle 11-50T

  • CHAIN

    SRAM SX Eagle

  • REAR DERAILLEUR

    SRAM SX Eagle

  • SHIFTERS

    SRAM SX Eagle

  • BRAKES

    Shimano MT400 (160/160) *

  • HANDLEBAR

    BMC MFB 03, 750mm

  • STEM

    BMC MSM 03

  • SEATPOST

    BMC MSP 03

  • SADDLE

    Velo VL-1831

  • HUBS

    Shimano Deore

  • RIMS

    Alex MD 25 **

  • TIRES

    Vittoria Barzo G2,0 tubeless 2.25

  • INFOS

    – Rotor size adjusted for some sizes – Tubeless rim strip installed, valve included

  • WEIGHT (KG)

    12.650000

  • FRAME MATERIAL

    Aluminum

SizeSMLXL
Rider Height CM<170170-182180-192>190
Top Tube MM (tt)580608627646
Wheelbase MM (wb)1085111311321152
Seat Angle (sa)73.573.573.573.5
Seatpost Length MM350350400400
Stack MM605615624633
Trail MM (trail)80808080
Rear Center MM (rc)433433433433
Reach MM (reach)401426442458
Head Tube MM (ht)90100110120
Head Angle (ha)70707070
BB Drop MM (drop)60606060
Stem Length MM75757590
Seat Tube MM (st)425455495545
Stem Angle±6±6±6±6
Crank Length MM170175175175
Fork Rake MM (fr)51515151
Front Center MM (fc)656685704724
Fork Length MM (fl)506506506506
Bar Rise MM4444
Bar Width MM720720720720
Backsweep9999

OVERIGE MODELLEN