BMC Teammachine ALR DISC ONE
BMC Teammachine ALR DISC ONE

DE ESSENTIE VAN PRESTATIES

Maak kennis met de Teammachine ALR Disc: de nieuwste belichaming van de erfenis van de Teammachine SLR, onze aluminium topper met een carbon-tuned rijkwaliteit om u toegang te geven tot topprestaties op de weg. Van stadslimietsprints tot lokale crits en de hele dag alpine-invallen, de Teammachine ALR is klaar om elke uitdaging aan te gaan.

De Teammachine ALR DISC is een aluminium prestatiemachine op de weg, nu met de toevoeging van schijfremmen

Interne kabelgeleiding, BMC race-ready geometrie en geselecteerde carbon-elementen, waaronder de D-vormige zadelpen, zorgen ervoor dat de Teammachine ALR Disc voldoet aan de normen van zijn categorie. Compleet met onze TCC Race-technologie, zet dit Al-13 Premium aluminium frame met schijfremmen de Teammachine-toorts voort.

TECHNOLOGIE

EEN GERAFFINEERDE ALUMINIUM KERN

Gladde lasnaden en maatspecifieke, stompe buizen zorgen voor benchmarkgewicht en stijfheid.

AFGESTEMD NALEVINGSCONCEPT (TCC) RACE

Naleving van de race gedurende de hele dag: ontworpen om je fris te houden tijdens lange racedagen en intensieve training. Trillingen op de weg worden uitgefilterd voor een soepele en efficiënte rit.

ACE TECHNOLOGIE VORK

De Premium Carbon-vork die is ontwikkeld voor onze Teammachine SLR01 levert een superieure rit en eersteklas handling.

D-GEVORMDE ZADELPEN

Strak en minimaal uiterlijk, gemakkelijke toegankelijkheid en verbeterde weerstand tegen de elementen.

INTERNE KABELGELEIDING

Verbeterde duurzaamheid en een strakke, ingetogen uitstraling. Aluminium kabelpoorten zorgen voor een schone en weerbestendige kabelgeleiding. De veilige kabelhouder elimineert ongewenst rammelen.

28MM BANDENRUIMTE

Ruime bandenspeling voor extra veelzijdigheid en extra comfort en tractie op ruwe wegen.

CONFIGURATIE

  • FRAME

    Teammachine ALR, BSA Threaded Bottom Bracket, Flat Mount, 12x142mm thru-axle

  • TUBING

    Al-13 Premium Triple-butted, Hydroformed, Smoothweld Aluminium, TCC Race

  • FORK

    Teammachine SLR 02 Carbon Disc, TCC Race, Flat Mount, 12x100mm thru-axle

  • GEARS

    2×12

  • CHAINWHEEL

    SRAM Force AXS 48/35T

  • CASSETTE

    SRAM Force XG-1270, 10-33T

  • CHAIN

    SRAM Force 12 speed

  • FRONT DERAILLEUR

    SRAM Force eTap AXS

  • REAR DERAILLEUR

    SRAM Force eTap AXS

  • SHIFTERS

    SRAM Force eTap AXS HRD

  • BRAKES

    SRAM Force eTap AXS HRD, Centerline XR Rotors (160/160)

  • HANDLEBAR

    BMC RAB 03, ergo top shape, compact bend

  • STEM

    BMC RSM01

  • SEATPOST

    Teammachine SLR02 D-Shape Carbon, 15mm offset

  • SADDLE

    Fizik Antares R7 Manganese

  • HUBS

    CL-712 (F)/RXC-1425 (R), Thru Axle

  • RIMS

    Mavic Open Pro UST Disc

  • TIRES

    Vittoria Rubino Pro, 25mm

  • WEIGHT

    8.400000

  • FRAME MATERIAL

    Aluminum

Size4751545760
Rider Height CM<168166-174172-180178-188>186
Top Tube MM (tt)518534549564583
Wheelbase MM (wb)97197598510011020
Seat Angle (sa)73.573.573.573.573.5
Seatpost Length MM350350350350350
Stack MM515539559583610
Trail MM (trail)7666636363
Rear Center MM (rc)410410410410410
Reach MM (reach)365374383391402
Head Tube MM (ht)118138157182210
Head Angle (ha)70.57272.572.572.5
BB Drop MM (drop)6969696969
Stem Length MM90100110120120
Seat Tube MM (st)442505535565600
Stem Angle± 8± 8± 8± 8± 8
Post Offset MM1515151515
Crank Length MM170170172.5172.5175
Fork Rake MM (fr)41.641.641.641.641.6
Front Center MM (fc)571575585601620
Fork Length MM (fl)369369369369369
Bar Width MM420420420440440
Bar Reach MM7070707070
Bar Drop MM125125125125125

OVERIGE MODELLEN