BMC TEAMMACHINE ALR TWO
BMC TEAMMACHINE ALR TWO

ALUMINIUM HEEFT EEN LANGE WEG AFGELEGD

Van het frame voor het scheren van gewicht tot technologieën voor het verbeteren van de naleving, we zijn trots de ALR te mogen verwelkomen in de Teammachine-familie.

Een aluminium prestatiemachine op de weg

Interne kabelgeleiding, BMC-raceklare geometrie en geselecteerde koolstofelementen, waaronder de D-vormige zadelpen, zorgen ervoor dat de Teammachine ALR voldoet aan de normen van zijn categorie. Compleet met onze TCC Race-technologie, is dit Al-13 Premium aluminium frame met velgremmen de familienaam ‘Teammachine’ waardig.

TECHNOLOGIE

EEN GERAFFINEERDE ALUMINIUM KERN

Gladde lasnaden en maatspecifieke, stompe buizen zorgen voor benchmarkgewicht en stijfheid.

AFGESTEMD NALEVINGSCONCEPT (TCC) RACE

Naleving van de race gedurende de hele dag: ontworpen om je fris te houden tijdens lange racedagen en intensieve training. Trillingen op de weg worden uitgefilterd voor een soepele en efficiënte rit.

ACE TECHNOLOGIE VORK

De Premium Carbon-vork die is ontwikkeld voor onze Teammachine SLR01 levert een superieure rit en eersteklas handling.

D-GEVORMDE ZADELPEN

Strak en minimaal uiterlijk, gemakkelijke toegankelijkheid en verbeterde weerstand tegen de elementen.

INTERNE KABELGELEIDING

Verbeterde duurzaamheid en een strakke, ingetogen uitstraling. Aluminium kabelpoorten zorgen voor een schone en weerbestendige kabelgeleiding. De veilige kabelhouder elimineert ongewenst rammelen.

28MM BANDENRUIMTE

Ruime bandenspeling voor extra veelzijdigheid en extra comfort en tractie op ruwe wegen.

CONFIGURATIE

  • FRAME

    Teammachine ALR, BSA Threaded Bottom Bracket

  • TUBING

    Al-13 Premium Triple-butted, Hydroformed, Smoothweld Aluminium, TCC Race

  • FORK

    Teammachine SLR Carbon, TCC Race

  • GEARS

    2×10

  • CHAINWHEEL

    Shimano Tiagra, 50-34T

  • CASSETTE

    Shimano Tiagra, 11-34T

  • CHAIN

    Shimano Tiagra

  • FRONT DERAILLEUR

    Shimano Tiagra

  • REAR DERAILLEUR

    Shimano Tiagra

  • SHIFTERS

    Shimano Tiagra

  • BRAKES

    Shimano Tiagra

  • HANDLEBAR

    BMC RAB 03, ergo top shape, compact bend

  • STEM

    BMC RSM01

  • SEATPOST

    Teammachine SLR02 D-Shape Carbon, 15mm offset

  • SADDLE

    VL-1489

  • HUBS

    Shimano RS-400 Quick Release

  • RIMS

    Mavic CXP Black

  • TIRES

    Vittoria Zaffiro Pro Slick, 25mm

  • WEIGHT

    9.160000

  • FRAME MATERIAL

    Aluminum

Size4751545760
Rider Height CM<168166-174172-180178-188>186
Top Tube MM (tt)518534549564583
Wheelbase MM (wb)97197598510011020
Seat Angle (sa)73.573.573.573.573.5
Seatpost Length MM350350350350350
Stack MM515539559583610
Trail MM (trail)7666636363
Rear Center MM (rc)410410410410410
Reach MM (reach)365374383391402
Head Tube MM (ht)118138157182210
Head Angle (ha)70.57272.572.572.5
BB Drop MM (drop)6969696969
Stem Length MM90100110120120
Seat Tube MM (st)442505535565600
Stem Angle± 8± 8± 8± 8± 8
Post Offset MM1515151515
Crank Length MM170170172.5172.5175
Fork Rake MM (fr)41.641.641.641.641.6
Front Center MM (fc)571575585601620
Fork Length MM (fl)369369369369369
Bar Width MM420420420440440
Bar Reach MM7070707070
Bar Drop MM125125125125125

OVERIGE MODELLEN