TeamMachine SLR ONE
TeamMachine SLR ONE

DE EVOLUTIE VAN VERSNELLING

De Teammachine heeft ze allemaal gewonnen: de Tour de France, de Olympische Spelen, Wereldkampioenschappen en Klassiekers. Stijf, lichtgewicht en compliant, de Teammachine is het toppunt van Zwitserse fietsprestaties.

Ultieme prestaties door functionele integratie.

Onze ingenieurs hebben de Teammachine SLR ontwikkeld volgens het principe van ultieme prestaties door functionele integratie resulterend in een onovertroffen aerodynamica.

TECHNOLOGIE

VERSNELDE SAMENSTELLING EVOLUTIETECHNOLOGIE (ACE+)

ACE + doorloopt niet alleen duizenden virtuele prototypes met Stiffness, Weight en Compliance als belangrijkste beïnvloeders, maar omvat nu een vierde sleutelfactor in de prototyping, Aerodynamica.

GEÏNTEGREERD COCKPIT-SYSTEEM (ICS2)

Geheel nieuwe ICS2, met aanzienlijke gewichtsbesparing, hoge stijfheid, strakke esthetiek en geïntegreerde apparaatbevestigingen voor de meest populaire apparaten.

D-GEVORMDE ZADELPEN

Verbeterd ontwerp van de zadelpen waarbij overtollige materialen worden verwijderd, wat zorgt voor aerodynamische voordelen en extra flexibiliteit.

ONDERSTE BEUGEL EN TORSIONALE STIJFHEID

Bekend om zijn krachtoverbrenging, gaat de nieuwe Teammachine SLR nog een stap verder met een breder contactgebied van de trapas dankzij de nieuwe vorm van de onderbuis en de geoptimaliseerde carbon layup.

VORK PROFIEL

Een aerodynamisch vormgegeven vork met stealth dropout-ontwerp en geïntegreerde steekasmoer laten zien dat een hoge technische vaardigheid hand in hand kan gaan met een mooie, minimalistische esthetiek.

AEROCORE ONTWERP

Ons Aerocore-systeem bestaat uit twee superlichte koolstofkooien die naadloos integreren in de opnieuw gevormde onderbuis en zitbuis, wat resulteert in een aanzienlijke vermindering van de weerstand bij gebruik met flessen.

COMFORT IS SNELHEID

De nieuwe Teammachine SLR voldoet beter dan ooit, dankzij de nieuwste evolutie van de Tuned Compliance Concept (TCC) -technologie. Fijnafstemming van de carbon lay-ups, essentieel verticaal frame en zadelpenflex, om de tractie en controle te verbeteren, wat resulteert in verminderde spiervermoeidheid.

CONFIGURATIE

  • FRAME

    Teammachine SLR Carbon with Aerocore Design
    • ICS Technology, stealth cable routing
    • Integrated Aerocore Bottle Cages
    • Stealth Dropout Design
    • TCC Race compliance level
    • PF86 bottom bracket
    • 12x142mm thru-axle

  • FORK

    Teammachine SLR Carbon with Aerocore Design
    • TCC Race compliance level
    • Internal Cable Routing
    • Flat Mount Disc
    • Stealth Dropout Design
    • 12x100mm thru-axle
    • 48mm offset (Size 47-51), 43mm offset (Size 54-61)

  • GEARS

    2×12

  • CHAINWHEEL

    SRAM FORCE AXS 48/35T

  • CASSETTE

    SRAM FORCE XG-1270, 10-33T

  • CHAIN

    SRAM FORCE 12 speed

  • FRONT DERAILLEUR

    SRAM FORCE eTap AXS

  • REAR DERAILLEUR

    SRAM FORCE eTap AXS

  • SHIFTERS

    SRAM FORCE eTap AXS HRD

  • BRAKES

    SRAM FORCE eTap AXS HRD

  • HANDLEBAR

    BMC RAB 02, ergo top shape, compact bend

  • STEM

    BMC ICS 01 – Integrated Cockpit Design, w/ computer and camera mount

  • SEATPOST

    Teammachine Carbon D-Shape Seatpost
    • 15mm offset

  • SADDLE

    Fizik Antares R7

  • HUBS

    CRD-351

  • RIMS

    CRD-351 Carbon, Tubeless Ready

  • TIRES

    Vittoria Rubino, 25mm

  • WEIGHT

    7.700000

Size475154565861
Rider Height CM<166166-174172-180178-186184-192>190
Top Tube MM (tt)517510529540556590
Wheelbase MM (wb)968986989100010151030
Seat Angle (sa)73.573.573.573.573.573.5
Seatpost Length MM330380380380380380
Stack MM506530550565584608
Trail MM (trail)636363636363
Rear Center MM (rc)410410410410410410
Reach MM (reach)367377386392401409
Head Tube MM (ht)110130145165184210
Head Angle (ha)71.571.572.372.372.372.3
BB Drop MM (drop)696969696969
Stem Length MM90100100110110120
Seat Tube MM (st)423468504524545574
Stem Angle-12.5-12.5-12.5-12.5-12.5-12.5
Post Offset MM151515151515
Crank Length MM170170172.5172.5175175
Fork Rake MM (fr)484843434343
Front Center MM (fc)568586589599614630
Fork Length MM (fl)368368368368368368
Bar Width MM400420420420420440
Bar Reach MM707070707070
Bar Drop MM125125125125125125

OVERIGE MODELLEN