BMC TEAMMACHINE SLR01 DISC ONE
BMC TEAMMACHINE SLR01 DISC ONE

DE VOLGENDE GENERATIE

De prestaties van de Teammachine zijn talloze keren bewezen. Van de klassiekers tot Grand Tours, welke race je ook noemt, de kans is groot dat het al in de lange palmarès van de Teammachine staat. Deze prestaties zijn alleen mogelijk dankzij de uitzonderlijke combinatie van stijfheid, gewicht en comfort, waardoor het de keuze van de professionals is. We hebben hun inzicht overgenomen en gecombineerd met de nieuwe peloton-standaard van schijfremmen om de ultieme racefiets vooruit te helpen.

WorldTour-winnende prestaties ontmoeten schijfremintegratie

Herhaalde verfijningen hebben de kroon van het hebben van ‘s werelds meest op de race afgestemde balans van gewicht, stijfheid en volgzaamheid behouden – en voegen nu nog meer subliem remmen toe. Gebouwd met 01 Premium Carbon, complexe ACE-technologie, geïntegreerde kabelgeleiding en onze D-vormige zadelpen, heeft de Teammachine SLR 01 Disc een iconisch ontwerp, uitstekende integratie en lichtgewicht TCC Race-technologie de hele dag voor naleving.

TECHNOLOGIE

VERSNELDE SAMENSTELLING EVOLUTIETECHNOLOGIE (ACE)

Onze ACE-technologie evalueert duizenden framesetontwerpen en stroomlijnt jaren van fysiek testen en prototyping om ervoor te zorgen dat het eindproduct voldoet aan de eisen van de rijder.

GEÏNTEGREERD COCKPIT-SYSTEEM (ICS)

De esthetische eenvoud en innovatieve functionaliteit van de Integrated Cockpit is het toonbeeld van Zwitserse engineering en design. ICS houdt kabels en behuizing op hun plaats: uit het zicht.

AFGESTEMD NALEVINGSCONCEPT (TCC) RACE

Naleving van de race gedurende de hele dag: ontworpen om je fris te houden tijdens lange racedagen en intensieve training. Trillingen op de weg worden uitgefilterd voor een soepele en efficiënte rit.

DUBBELE TRANSMISSIE-INTEGRATIE (DTI)

Esthetiek moet geen bijzaak zijn. Met onze DTi kunnen BMC-frames eruitzien en rijden als de precisiemachines die we hebben ontworpen, ongeacht de variaties in de aandrijving.

ASYMMETRISCH BUISONTWERP

Framestijfheid waar nodig en compliant waar gewenst voor een evenwichtige rit en intuïtief gevoel.

D-GEVORMDE ZADELPEN

De D-vorm levert meer compliantie en heeft minder materiaal voor een lichter totaalgewicht.

ULTRA-LICHT THRU-AS ONTWERP

Merkgebonden, superlichte steekas en sandwich derailleurhanger om gewicht te verminderen.

CONFIGURATIE

  • FRAME

    Teammachine SLR01, PF86 bottom bracket, Flat Mount, 12x142mm thru-axle

  • TUBING

    01 Premium Carbon, ACE Technology, TCC Race

  • FORK

    Teammachine SLR 01 Premium Carbon Disc, TCC Race, Integrated Cockpit, Flat Mount, 12x100mm thru-axle

  • GEARS

    2×12

  • CHAINWHEEL

    SRAM RED AXS 48/35T

  • CASSETTE

    SRAM RED XG-1290, 10-28T

  • CHAIN

    SRAM RED 12 speed

  • FRONT DERAILLEUR

    SRAM RED eTap AXS

  • REAR DERAILLEUR

    SRAM RED eTap AXS

  • SHIFTERS

    SRAM RED eTap AXS HRD

  • BRAKES

    SRAM RED eTap AXS HRD, Centerline XR Rotors (160/160)

  • HANDLEBAR

    BMC RCB01 Carbon, ergo top shape, compact bend

  • STEM

    BMC ICS 01 – Integrated Cockpit Design, w/ computer and camera mount

  • SEATPOST

    Teammachine SLR01 D-Shape Premium Carbon, 15mm offset

  • SADDLE

    Fizik Antares R1 Carbon

  • HUBS

    Mavic Cosmic Pro Carbon SL Disc, Thru Axle

  • RIMS

    Mavic Cosmic Pro Carbon SL Disc

  • TIRES

    Vittoria Corsa, 25mm

  • WEIGHT

    7.060000

  • FRAME MATERIAL

    Carbon

Size475154565861
Rider Height CM<166166-174172-180178-186184-192>190
Top Tube MM (tt)517535550560575590
Wheelbase MM (wb)97097598699610121027
Seat Angle (sa)73.573.573.573.573.573.5
Seatpost Length MM300300330330330330
Stack MM506530550565584608
Trail MM (trail)766663636363
Rear Center MM (rc)410410410410410410
Reach MM (reach)367377386392401409
Head Tube MM (ht)113133153168188213
Head Angle (ha)70.57272.572.572.572.5
BB Drop MM (drop)696969696969
Stem Length MM90100110120120120
Seat Tube MM (st)423468513534554584
Stem Angle-12.5-12.5-12.5-12.5-12.5-12.5
Post Offset MM151515151515
Crank Length MM170170172.5172.5175175
Fork Rake MM (fr)41.641.641.641.641.641.6
Front Center MM (fc)570575587596611627
Fork Length MM (fl)365365365365365365
Bar Width MM400420420420440440
Bar Reach MM777777777777
Bar Drop MM123123123123123123

OVERIGE MODELLEN