TeamMachine SLR01 FOUR

DE EVOLUTIE VAN VERSNELLING

De Teammachine heeft ze allemaal gewonnen: de Tour de France, de Olympische Spelen, Wereldkampioenschappen en Klassiekers. Stijf, lichtgewicht en compliant, de Teammachine is het toppunt van Zwitserse fietsprestaties.

Rechtstreeks van de WorldTour naar uw garage met de Teammachine SLR01

Herhaalde verfijningen hebben de kroon van het hebben van ‘s werelds meest op de race afgestemde balans van gewicht, stijfheid en volgzaamheid behouden. Gebouwd met 01 Premium Carbon, complexe ACE-technologie, geïntegreerde kabelgeleiding en onze D-vormige zadelpen, heeft de Teammachine 01 een iconisch ontwerp, uitstekende integratie en lichtgewicht TCC Race-technologie de hele dag voor naleving.

TECHNOLOGIE

VERSNELDE SAMENSTELLING EVOLUTIETECHNOLOGIE (ACE+)

ACE + doorloopt niet alleen duizenden virtuele prototypes met Stiffness, Weight en Compliance als belangrijkste beïnvloeders, maar omvat nu een vierde sleutelfactor in de prototyping, Aerodynamica.

GEÏNTEGREERD COCKPIT-SYSTEEM (ICS2)

Geheel nieuwe ICS2, met aanzienlijke gewichtsbesparing, hoge stijfheid, strakke esthetiek en geïntegreerde apparaatbevestigingen voor de meest populaire apparaten.

Teammachine_SLR01_ICS2

D-GEVORMDE ZADELPEN

Verbeterd ontwerp van de zadelpen waarbij overtollige materialen worden verwijderd, wat zorgt voor aerodynamische voordelen en extra flexibiliteit.

ONDERSTE BEUGEL EN TORSIONALE STIJFHEID

Bekend om zijn krachtoverbrenging, gaat de nieuwe Teammachine SLR nog een stap verder met een breder contactgebied van de trapas dankzij de nieuwe vorm van de onderbuis en de geoptimaliseerde carbon layup.

VORK PROFIEL

Een aerodynamisch vormgegeven vork met stealth dropout-ontwerp en geïntegreerde steekasmoer laten zien dat een hoge technische vaardigheid hand in hand kan gaan met een mooie, minimalistische esthetiek.

AEROCORE ONTWERP

Ons Aerocore-systeem bestaat uit twee superlichte koolstofkooien die naadloos integreren in de opnieuw gevormde onderbuis en zitbuis, wat resulteert in een aanzienlijke vermindering van de weerstand bij gebruik met flessen.

COMFORT IS SNELHEID

De nieuwe Teammachine SLR voldoet beter dan ooit, dankzij de nieuwste evolutie van de Tuned Compliance Concept (TCC) -technologie. Fijnafstemming van de carbon lay-ups, essentieel verticaal frame en zadelpenflex, om de tractie en controle te verbeteren, wat resulteert in verminderde spiervermoeidheid.

CONFIGURATIE

  • FRAME

    Teammachine SLR 01 Premium Carbon with Aerocore Design
    • ICS Technology
    • Integrated Aerocore Bottle Cages
    • Stealth Dropout Design
    • TCC Race compliance level
    • PF86 bottom bracket
    • 12x142mm thru-axle

  • FORK

    Teammachine 01 Premium Carbon with with Aerocore Design
    • ICS Technology
    • TCC Race compliance level
    • Stealth Dropout Design
    • 12x100mm thru-axle
    • 48mm offset (Size 47-51), 43mm offset (Size 54-61)

  • GEARS

    2×11

  • CHAINWHEEL

    Shimano Ultegra, 52-36T

  • CASSETTE

    Shimano Ultegra, 11-30T

  • CHAIN

    Shimano Ultegra

  • FRONT DERAILLEUR

    Shimano Ultegra Di2

  • REAR DERAILLEUR

    Shimano Ultegra Di2

  • SHIFTERS

    Shimano Ultegra Di2, Hydraulic

  • BRAKES

    Shimano Ultegra, SM-RT800 Rotors (160 /140)

  • HANDLEBAR

    BMC RAB 02, ergo top shape, compact bend

  • STEM

    BMC ICS2 – Integrated Cockpit Design, w/ computer and camera mount

  • SEATPOST

    Teammachine 01 Premium Carbon D-Shape Seatpost
    • 15mm offset

  • SADDLE

    Fizik Antares Verus Evo R5

  • HUBS

    CRD-351 SL

  • RIMS

    CRD-351 SL Carbon, Tubeless Ready

  • TIRES

    Vittoria Corsa, 25mm

  • WEIGHT

    7.200000

Size475154565861
Rider Height CM<166166-174172-180178-186184-192>190
Top Tube MM (tt)517510529540556590
Wheelbase MM (wb)968986989100010151030
Seat Angle (sa)73.573.572.573.573.573.5
Seatpost Length MM330380380380380380
Stack MM506530550565584608
Trail MM (trail)636363636363
Rear Center MM (rc)410410410410410410
Reach MM (reach)367377386392401409
Head Tube MM (ht)110130145165184210
Head Angle (ha)71.571..572.372.372.372.3
BB Drop MM (drop)696969696969
Stem Length MM90100100110110120
Seat Tube MM (st)423468504524545574
Stem Angle-12.5-12.5-12.5-12.5-12.5-12.5
Post Offset MM151515151515
Crank Length MM170170172.5172.5175175
Fork Rake MM (fr)484843434343
Front Center MM (fc)568586589599614630
Fork Length MM (fl)368368368368368368
Bar Width MM400420420420420420
Bar Reach MM707070707070
Bar Drop MM125125150125125125

OVERIGE MODELLEN