TEAMMACHINE SLR01 ONE
TEAMMACHINE SLR01 ONE

DE EVOLUTIE VAN VERSNELLING

De Teammachine heeft ze allemaal gewonnen: de Tour de France, de Olympische Spelen, Wereldkampioenschappen en Klassiekers. Stijf, lichtgewicht en compliant, de Teammachine is het toppunt van Zwitserse fietsprestaties.

Rechtstreeks van de WorldTour naar uw garage met de Teammachine SLR01

Herhaalde verfijningen hebben de kroon van het hebben van ‘s werelds meest op de race afgestemde balans van gewicht, stijfheid en volgzaamheid behouden. Gebouwd met 01 Premium Carbon, complexe ACE-technologie, geïntegreerde kabelgeleiding en onze D-vormige zadelpen, heeft de Teammachine 01 een iconisch ontwerp, uitstekende integratie en lichtgewicht TCC Race-technologie de hele dag voor naleving.

TECHNOLOGIE

VERSNELDE SAMENSTELLING EVOLUTIETECHNOLOGIE (ACE)

Onze ACE-technologie evalueert duizenden framesetontwerpen en stroomlijnt jaren van fysiek testen en prototyping om ervoor te zorgen dat het eindproduct voldoet aan de eisen van de rijder.

BMC Teammachine SLR Detail1 ACE

AFGESTEMD NALEVINGSCONCEPT (TCC) RACE

Naleving van de race gedurende de hele dag: ontworpen om je fris te houden tijdens lange racedagen en intensieve training. Trillingen op de weg worden uitgefilterd voor een soepele en efficiënte rit.

BMC Teammachine SLR Detail2 TCC

DUBBELE TRANSMISSIE-INTEGRATIE (DTI)

Esthetiek moet geen bijzaak zijn. Met onze DTi kunnen BMC-frames eruitzien en rijden als de precisiemachines die we hebben ontworpen, ongeacht de variaties in de aandrijving.

BMC Teammachine SLR Detail3 DTI

ASYMMETRISCH BUISONTWERP

Framestijfheid waar nodig en compliant waar gewenst voor een evenwichtige rit en intuïtief gevoel.

BMC Teammachine SLR Detail4 Asymmetric

KERNSTIJFHEID

Nauwkeurig afgestelde trapasstijfheid voor de beste versnelling in zijn klasse.

D-GEVORMDE ZADELPEN

De D-vorm levert meer compliantie en heeft minder materiaal voor een lichter totaalgewicht.

BMC Teammachine SLR Detail6 D-shape post

ULTRA-LICHT THRU-AS ONTWERP

Merkgebonden, superlichte steekas en sandwich derailleurhanger om gewicht te verminderen.

CONFIGURATIE

  • FRAME

    Teammachine SLR01, PF86 bottom bracket

  • TUBING

    01 Premium Carbon, ACE Technology, TCC Race

  • FORK

    Teammachine SLR 01 Premium Carbon, TCC Race

  • GEARS

    2×11

  • CHAINWHEEL

    Shimano Dura Ace, 52-36T

  • CASSETTE

    Shimano Dura Ace, 11-30T

  • CHAIN

    Shimano Dura Ace

  • FRONT DERAILLEUR

    Shimano Dura Ace Di2

  • REAR DERAILLEUR

    Shimano Dura Ace Di2

  • SHIFTERS

    Shimano Dura Ace Di2

  • BRAKES

    Shimano Dura Ace

  • HANDLEBAR

    BMC RCB01 Carbon, ergo top shape, compact bend

  • STEM

    BMC RSM01, w/ computer and camera mount

  • SEATPOST

    Teammachine SLR01 D-Shape Premium Carbon, 15mm offset

  • SADDLE

    Fizik Antares R1 Carbon

  • HUBS

    DT Swiss PRC 1100 DICUT 35 Carbon, Mon Chasseral Quick Release

  • RIMS

    DT Swiss PRC 1100 DICUT 35 Carbon, Mon Chasseral

  • TIRES

    Vittoria Corsa, 25mm

  • WEIGHT

    6.540000

  • FRAME MATERIAL

    Carbon

Size475154565861
Rider Height CM<166166-174172-180178-186184-192>190
Top Tube MM (tt)517535550560575590
Wheelbase MM (wb)97097598699610121027
Seat Angle (sa)73.573.573.573.573.573.5
Seatpost Length MM300300330330330330
Stack MM506530550565584608
Trail MM (trail)766663636363
Rear Center MM (rc)410410410410410410
Reach MM (reach)367377386392401409
Head Tube MM (ht)113133153168188213
Head Angle (ha)70.57272.572.572.572.5
BB Drop MM (drop)696969696969
Stem Length MM90100110120120120
Seat Tube MM (st)423468513534554584
Stem Angle± 8± 8± 8± 8± 8± 8
Post Offset MM151515151515
Crank Length MM170170172.5172.5172.5175
Fork Rake MM (fr)41.641.641.641.641.641.6
Front Center MM (fc)570575587596611627
Fork Length MM (fl)365365365365365365
Bar Width MM400420420420440440
Bar Reach MM777777777777
Bar Drop MM123123123123123123

OVERIGE MODELLEN