BMC TEAMMACHINE SLR02 DISC FOUR
BMC TEAMMACHINE SLR02 DISC FOUR

DE VOLGENDE GENERATIE

De prestaties van de Teammachine zijn talloze keren bewezen. Van de klassiekers tot Grand Tours, welke race je ook noemt, de kans is groot dat het al in de lange palmarès van de Teammachine staat. Deze prestaties zijn alleen mogelijk dankzij de uitzonderlijke combinatie van stijfheid, gewicht en comfort, waardoor het de keuze van de professionals is. We hebben hun inzicht overgenomen en gecombineerd met de nieuwe peloton-standaard van schijfremmen om de ultieme racefiets vooruit te helpen.

WorldTour-winnende prestaties ontmoeten schijfremintegratie

Herhaalde verfijningen hebben de kroon van het hebben van ‘s werelds meest op de race afgestemde balans van gewicht, stijfheid en volgzaamheid behouden – en voegen nu nog meer subliem remmen toe. Gebouwd met 01 Premium Carbon, complexe ACE-technologie, geïntegreerde kabelgeleiding en onze D-vormige zadelpen, heeft de Teammachine SLR 02 Disc een iconisch ontwerp, uitstekende integratie en lichtgewicht TCC Race-technologie de hele dag voor naleving.

TECHNOLOGIE

VERSNELDE SAMENSTELLING EVOLUTIETECHNOLOGIE (ACE)

Onze ACE-technologie evalueert duizenden framesetontwerpen en stroomlijnt jaren van fysiek testen en prototyping om ervoor te zorgen dat het eindproduct voldoet aan de eisen van de rijder.

GEÏNTEGREERD COCKPIT-SYSTEEM (ICS)

De esthetische eenvoud en innovatieve functionaliteit van de Integrated Cockpit is het toonbeeld van Zwitserse engineering en design. ICS houdt kabels en behuizing op hun plaats: uit het zicht.

AFGESTEMD NALEVINGSCONCEPT (TCC) RACE

Naleving van de race gedurende de hele dag: ontworpen om je fris te houden tijdens lange racedagen en intensieve training. Trillingen op de weg worden uitgefilterd voor een soepele en efficiënte rit.

DUBBELE TRANSMISSIE-INTEGRATIE (DTI)

Esthetiek moet geen bijzaak zijn. Met onze DTi kunnen BMC-frames eruitzien en rijden als de precisiemachines die we hebben ontworpen, ongeacht de variaties in de aandrijving.

ASYMMETRISCH BUISONTWERP

Framestijfheid waar nodig en compliant waar gewenst voor een evenwichtige rit en intuïtief gevoel.

D-GEVORMDE ZADELPEN

De D-vorm levert meer compliantie en heeft minder materiaal voor een lichter totaalgewicht.

ULTRA-LICHT THRU-AS ONTWERP

Merkgebonden, superlichte steekas en sandwich derailleurhanger om gewicht te verminderen.

CONFIGURATIE

  • FRAME

    Teammachine SLR02, PF86 bottom bracket, Flat Mount, 12x142mm thru-axle

  • TUBING

    02 Carbon, ACE Technology, TCC Race

  • FORK

    Teammachine SLR 02 Carbon Disc, TCC Race, Flat Mount, 12x100mm thru-axle

  • GEARS

    2×11

  • CHAINWHEEL

    Shimano 105, 50-34T

  • CASSETTE

    Shimano 105, 11-32T

  • CHAIN

    Shimano 105

  • FRONT DERAILLEUR

    Shimano 105

  • REAR DERAILLEUR

    Shimano 105

  • SHIFTERS

    Shimano 105

  • BRAKES

    Shimano 105, SM-RT70 Rotors (160 /140)

  • HANDLEBAR

    BMC RAB 02, ergo top shape, compact bend

  • STEM

    BMC RSM01, w/ computer and camera mount

  • SEATPOST

    Teammachine SLR02 D-Shape Carbon, 15mm offset

  • SADDLE

    Fizik Antares R7, manganese

  • HUBS

    Shimano RS-170, Thru Axle

  • RIMS

    Shimano RS-170

  • TIRES

    Vittoria Rubino, 25mm

  • WEIGHT

    8.500000

  • FRAME MATERIAL

    Carbon

Size475154565861
Rider Height CM<166166-174172-180178-186184-192>190
Top Tube MM (tt)517535550560575590
Wheelbase MM (wb)97097598699610121027
Seat Angle (sa)73.573.573.573.573.573.5
Seatpost Length MM300300330330330330
Stack MM506530550565584608
Trail MM (trail)766663636363
Rear Center MM (rc)410410410410410410
Reach MM (reach)367377386392401409
Head Tube MM (ht)113133153168188213
Head Angle (ha)70.57272.572.572.572.5
BB Drop MM (drop)696969696969
Stem Length MM90100110120120120
Seat Tube MM (st)423468513534554584
Stem Angle± 8± 8± 8± 8± 8± 8
Post Offset MM151515151515
Crank Length MM170170172.5172.5172.5175
Fork Rake MM (fr)41.641.641.641.641.641.6
Front Center MM (fc)570575587596611627
Fork Length MM (fl)365365365365365365
Bar Width MM400420420420440440
Bar Reach MM777777777777
Bar Drop MM123123123123123123

OVERIGE MODELLEN