TEAMMACHINE SLR02 ONE
TEAMMACHINE SLR02 ONE

EEN VOLBLOED

De Teammachine SLR02 is een volbloed racer zonder compromissen voor de veeleisende wielrenner .

De BMC Teammachine SLR02 One is gemaakt voor winnaars

Deze fiets heeft al meerdere wereldkampioenen afgeleverd op het hoogste niveau namelijk Cadel Evans, Thor Hushovd en Phillippe Gilbert. Deze fiets heeft het allemaal; een lichtgewicht frame om gemakkelijk bergop te fietsen, snel te kunnen accelereren en een hoge laterale stijfheid om het af te maken in de sprint. De Teammachine SLR02 is ontworpen voor mensen die op zoek zijn naar de prestaties die synoniem zijn aan snelheid. De podium bewezen geometrie en BMC’s eigen gepatenteerde ACE-technologie om een perfect uitgebalanceerde rijkwaliteit te bereiken.

TECHNOLOGIE

VERSNELDE SAMENSTELLING EVOLUTIETECHNOLOGIE (ACE)

Onze ACE-technologie evalueert duizenden framesetontwerpen en stroomlijnt jaren van fysiek testen en prototyping om ervoor te zorgen dat het eindproduct voldoet aan de eisen van de rijder.

BMC Teammachine SLR Detail1 ACE

AFGESTEMD NALEVINGSCONCEPT (TCC) RACE

Naleving van de race gedurende de hele dag: ontworpen om je fris te houden tijdens lange racedagen en intensieve training. Trillingen op de weg worden uitgefilterd voor een soepele en efficiënte rit.

BMC Teammachine SLR Detail2 TCC

DUBBELE TRANSMISSIE-INTEGRATIE (DTI)

Esthetiek moet geen bijzaak zijn. Met onze DTi kunnen BMC-frames eruitzien en rijden als de precisiemachines die we hebben ontworpen, ongeacht de variaties in de aandrijving.

BMC Teammachine SLR Detail3 DTI

ASYMMETRISCH BUISONTWERP

Framestijfheid waar nodig en compliant waar gewenst voor een evenwichtige rit en intuïtief gevoel.

BMC Teammachine SLR Detail4 Asymmetric

KERNSTIJFHEID

Nauwkeurig afgestelde trapasstijfheid voor de beste versnelling in zijn klasse.

D-GEVORMDE ZADELPEN

De D-vorm levert meer compliantie en heeft minder materiaal voor een lichter totaalgewicht.

BMC Teammachine SLR Detail6 D-shape post

ULTRA-LICHT THRU-AS ONTWERP

Merkgebonden, superlichte steekas en sandwich derailleurhanger om gewicht te verminderen.

CONFIGURATIE

  • FRAME

    Teammachine SLR02, PF86 bottom bracket

  • TUBING

    02 Carbon, ACE Technology, TCC Race

  • FORK

    Teammachine SLR 01 Premium Carbon, TCC Race

  • GEARS

    2×11

  • CHAINWHEEL

    Shimano Ultegra, 52-36T

  • CASSETTE

    Shimano Ultegra, 11-30T

  • CHAIN

    Shimano Ultegra

  • FRONT DERAILLEUR

    Shimano Ultegra Di2

  • REAR DERAILLEUR

    Shimano Ultegra Di2

  • SHIFTERS

    Shimano Ultegra Di2

  • BRAKES

    Shimano Ultegra

  • HANDLEBAR

    BMC RAB 02, ergo top shape, compact bend

  • STEM

    BMC RSM01, w/ computer and camera mount

  • SEATPOST

    Teammachine SLR02 D-Shape Carbon, 15mm offset

  • SADDLE

    Fizik Antares R7, manganese

  • HUBS

    DT Swiss P 1800 Spline 32, Quick Release

  • RIMS

    DT Swiss P 1800 Spline 32

  • TIRES

    Vittoria Rubino, 25mm

  • WEIGHT

    7.640000

  • FRAME MATERIAL

    Carbon

Size475154565861
Rider Height CM<166172-180172-180178-186184-192>190
Top Tube MM (tt)517550550560575590
Wheelbase MM (wb)97098698699610121027
Seat Angle (sa)73.573.573.573.573.573.5
Seatpost Length MM300330330330330330
Stack MM506550550565584608
Trail MM (trail)766363636363
Rear Center MM (rc)410410410410410410
Reach MM (reach)367386386392401409
Head Tube MM (ht)113153153168188213
Head Angle (ha)70.572.572.572.572.572.5
BB Drop MM (drop)696969696969
Stem Length MM90110110120120120
Seat Tube MM (st)423513513534554584
Stem Angle± 8± 8± 8± 8± 8± 8
Post Offset MM151515151515
Crank Length MM170172.5172.5172.5172.5175
Fork Rake MM (fr)41.641.641.641.641.641.6
Front Center MM (fc)570587587596611627
Fork Length MM (fl)365365365365365365
Bar Width MM400420420420440440
Bar Reach MM777777777777
Bar Drop MM123123123123123123

OVERIGE MODELLEN