TEAMMACHINE SLR03 ONE
TEAMMACHINE SLR03 ONE

EEN VOLBLOED

De Teammachine SLR02 is een volbloed racer zonder compromissen voor de veeleisende wielrenner .

De BMC Teammachine SLR03 One is uw eerste serieuze racefiets

De BMC Teammachine SLR03 ONE 2019 is een perfecte optie voor iemand die op zoek is naar zijn eerste serieuze racefiets. Gebouwd met dezelfde exacte geometrie als de SLR01 van wereldklasse, kunt u er zeker van zijn dat uw fiets de best beschikbare techniek heeft zonder de hoge kosten. Het toevoegen van een paar gram over zijn duurdere neven en nichten weerhoudt de BMC Teammachine SLR03 ONE er niet van om een professioneel beïnvloed gevoel op de weg te bieden.

TECHNOLOGIE

VERSNELDE SAMENSTELLING EVOLUTIETECHNOLOGIE (ACE)

Onze ACE-technologie evalueert duizenden framesetontwerpen en stroomlijnt jaren van fysiek testen en prototyping om ervoor te zorgen dat het eindproduct voldoet aan de eisen van de rijder.

BMC Teammachine SLR Detail1 ACE

AFGESTEMD NALEVINGSCONCEPT (TCC) RACE

Naleving van de race gedurende de hele dag: ontworpen om je fris te houden tijdens lange racedagen en intensieve training. Trillingen op de weg worden uitgefilterd voor een soepele en efficiënte rit.

BMC Teammachine SLR Detail2 TCC

DUBBELE TRANSMISSIE-INTEGRATIE (DTI)

Esthetiek moet geen bijzaak zijn. Met onze DTi kunnen BMC-frames eruitzien en rijden als de precisiemachines die we hebben ontworpen, ongeacht de variaties in de aandrijving.

BMC Teammachine SLR Detail3 DTI

ASYMMETRISCH BUISONTWERP

Framestijfheid waar nodig en compliant waar gewenst voor een evenwichtige rit en intuïtief gevoel.

BMC Teammachine SLR Detail4 Asymmetric

KERNSTIJFHEID

Nauwkeurig afgestelde trapasstijfheid voor de beste versnelling in zijn klasse.

D-GEVORMDE ZADELPEN

De D-vorm levert meer compliantie en heeft minder materiaal voor een lichter totaalgewicht.

BMC Teammachine SLR Detail6 D-shape post

ULTRA-LICHT THRU-AS ONTWERP

Merkgebonden, superlichte steekas en sandwich derailleurhanger om gewicht te verminderen.

CONFIGURATIE

  • FRAME

    Teammachine SLR03, PF86 bottom bracket

  • TUBING

    Carbon, ACE Technology, TCC Race

  • FORK

    Teammachine SLR Carbon, TCC Race

  • GEARS

    2×11

  • CHAINWHEEL

    Shimano FC-RS510, 50-34T

  • CASSETTE

    Shimano 105, 11-32T

  • CHAIN

    Shimano 105

  • FRONT DERAILLEUR

    Shimano 105

  • REAR DERAILLEUR

    Shimano 105

  • SHIFTERS

    Shimano 105

  • BRAKES

    Shimano BR-R561

  • HANDLEBAR

    BMC RAB 03, ergo top shape, compact bend

  • STEM

    BMC RSM01

  • SEATPOST

    BMC RSP 03

  • SADDLE

    VL-1489

  • HUBS

    Shimano RS-400 Quick Release

  • RIMS

    Mavic CXP Black

  • TIRES

    Vittoria Zaffiro Pro Slick, 25mm

  • WEIGHT

    8.980000

  • FRAME MATERIAL

    Carbon

Size4751545760
Rider Height CM<168166-174172-180178-188>186
Top Tube MM (tt)520535550564583
Wheelbase MM (wb)9639679789921012
Seat Angle (sa)73.573.573.573.573.5
Seatpost Length MM350350350350350
Stack MM506530550571601
Trail MM (trail)7666636363
Rear Center MM (rc)402402402402402
Reach MM (reach)370378387394405
Head Tube MM (ht)108128148170201
Head Angle (ha)70.572.572.572.572.5
BB Drop MM (drop)6969696969
Stem Length MM90100110120130
Seat Tube MM (st)442505535565600
Stem Angle+/- 6+/- 6+/- 6+/- 6+/- 6
Post Offset MM1515151515
Crank Length MM170170172.5172.5175
Fork Rake MM (fr)41.641.641.641641.6
Front Center MM (fc)571575586600620
Fork Length MM (fl)370370370370370
Bar Width MM420420420440440
Bar Reach MM7070707070
Bar Drop MM125125125125125

OVERIGE MODELLEN