BMC TIMEMACHINE ROAD 01 FOUR
BMC TIMEMACHINE ROAD 01 FOUR

GEBOUWD DOOR SNELHEID

U bent niet op zoek naar een gewone fiets. Je bent op zoek naar de snelste fiets ooit. Met geperfectioneerde aerometrie en toonaangevende integratie, luidt de Timemachine ROAD een nieuw tijdperk van snelheid in.

TECHNOLOGIE

GEÏNTEGREERD COCKPIT-SYSTEEM (ICS)

De esthetische eenvoud en innovatieve functionaliteit van de Integrated Cockpit is het toonbeeld van Zwitserse engineering en design. ICS houdt kabels en behuizing op hun plaats: uit het zicht.

AFGESTEMD NALEVINGSCONCEPT (TCC) SNELHEID

De meest capabele versie van onze TCC-technologie: neem de voorsprong van de ruwste wegen om harder te duwen en verder te rijden. De ultieme balans tussen comfort en prestaties voor een rit die zowel vergevingsgezind als snel is.

GEAVANCEERDE AERODYNAMICA

Geavanceerde buisprofielen maximaliseren de aerodynamische prestaties in realistische omstandigheden

AERO-MODULE

Een modulair systeem dat hydratatie- en opslagelementen combineert in één naadloze aerodynamische eenheid.

GEÏNTEGREERDE AERO COVER

Het minimale profiel van de voorste remklauwkap optimaliseert de luchtstroom bij elke gierhoek.

AERO POST

De Aero Post is buitengewoon aerodynamisch door zijn Kamm-staartprofiel en biedt een breed scala aan aanpassingen.

TCC SNELHEIDSVORK

De Timemachine Road-vork combineert de ultieme aerodynamische prestaties met de exacte dosering van verticale naleving voor verbeterde controle.

CONFIGURATIE

  • FRAME

    Timemachine Road 01, PF86 bottom bracket, Flat Mount, 12x142mm thru-axle

  • TUBING

    Aerodynamic 01 Premium Carbon, TCC Speed

  • FORK

    Timemachine Road 01 Aerodynamic Premium Carbon Disc, TCC Speed, Flat Mount w/ Caliper Cover, Integrated Cockpit, 12x100mm thru-axle

  • GEARS

    2×11

  • CHAINWHEEL

    Shimano Ultegra, 52-36T

  • CASSETTE

    Shimano Ultegra, 11-30T

  • CHAIN

    Shimano Ultegra

  • FRONT DERAILLEUR

    Shimano Ultegra Di2

  • REAR DERAILLEUR

    Shimano Ultegra Di2

  • SHIFTERS

    Shimano Ultegra Di2, Hydraulic

  • BRAKES

    Shimano Ultegra Di2, SM-RT800 Rotors (160 /140)

  • HANDLEBAR

    BMC ICS Aero, aero top shape, compact bend

  • STEM

    BMC ICS Aero- Integrated Aero Cockpit Design, w/ computer mount

  • SEATPOST

    BMC Aero post, 01 premium carbon, p2p

  • SADDLE

    Fizik Antares R7 Manganese

  • HUBS

    DT Swiss ARC 1650 Spline db 62 Carbon, Thru Axle (12mm)

  • RIMS

    DT Swiss ARC 1650 Spline db 62 Carbon

  • TIRES

    Vittoria Corsa, 25mm

  • WEIGHT

    8.170000

  • FRAME MATERIAL

    Carbon

Size475154565861
Rider Height CM<166166-174172-180178-186184-192>190
Top Tube MM (tt)520535550560575590
Wheelbase MM (wb)975991994100410201036
Seat Angle (sa)73.573.573.573.573.573.5
Seatpost Length MM210210270270270270
Stack MM496520540555574598
Trail MM (trail)626262626262
Rear Center MM (rc)410410410410410410
Reach MM (reach)373381390395405413
Head Tube MM (ht)88113135150170196
Head Angle (ha)71.273.572727272
BB Drop MM (drop)707070707070
Stem Length MM100100110110120120
Seat Tube MM (st)480518548568588611
Stem Angle-15-15-15-15-15-15
Post Offset MM0-15-300-15-300-15-300-15-300-15-300-15-30
Crank Length MM170170172.5172.5175175
Fork Rake MM (fr)505045454545
Front Center MM (fc)577592594604620636
Fork Length MM (fl)379379374374374374
Bar Width MM400420420420420440
Bar Reach MM666666666666
Bar Drop MM122122122122122122

OVERIGE MODELLEN