BMC Trailfox AMP SX ONE @G-Bikes

Aan boord van de Trailfox AMP wacht een nieuw tijdperk van pedaalassistentie, backcountry trail shredden.

De Trailfox AMP is geboren uit de all-mountain stamboom. Het e-specifieke APS-ophangingstempel, het Premium Carbon-frame en de dialed-componenten vormen het perfecte pakket om hoger te klimmen en verder te dalen dan ooit tevoren. Met 150 millimeter veerweg, robuuste vierzuigerremmen en krachtige Shimano-aandrijfeenheid is de Trailfox AMP het perfecte wapen voor het stralen van backcountry-terrein.

TECHNOLOGY

E-SPECIFIC ADVANCED PIVOT SYSTEM

Een efficiënt, luxueus veersysteem met een e-MTB-melodie dat je kracht combineert met die van de fiets.

TWIN HOLLOW-CORE TECHNOLOGY

Verbergt het batterijpakket in de onderbuis terwijl het een stijve driehoek aan de voorkant ondersteunt.

E-SPECIFIC GEO CONCEPT

Aangepast aan de behoeften van een e-mountainbiker, voor de volledige all-mountain ervaring.

SHIMANO E-8000

Een krachtige aandrijfeenheid gemaakt met mountainbiken in het achterhoofd. De Shimano E-8000 zorgt voor een sterke, maar gevoelige betrokkenheid met behoud van de ware geometrie van de mountainbike.

INTEGRATED SPEED SENSOR

Verborgen in de achterstag en schijf voor een strak uiterlijk en nauwkeurige snelheidsmeting.

650B + WIELEN EN BANDEN

De ultieme wiel- en bandcombinatie voor tractie onder alle omstandigheden, soepel rollen en maximale controle.

CONFIGURATIE

  • FRAME

    Trailfox AMP SX- Twin Hollowcore – Advanced Pivot System, 12 x 148mm Thru-axle, 150mm Travel.

  • TUBING

    Carbon (F), Al-13 Triple-butted aluminum (R), integrated battery pack

  • DRIVE UNIT

    Shimano STEPS MTB E-8000, 250W, 70Nm output

  • BATTERY PACK

    Shimano STEPS MTB E-8020, 500Wh, integrated

  • FORK

    Fox 36, Factory, GRIP2, Kashima, 170mm

  • REAR SHOCK

    Fox Float DPX2, Factory, Evol, Kashima

  • GEARS

    1×12

  • CHAINWHEEL

    Shimano FC-E8000, 34T

  • CASSETTE

    SRAM GX Eagle, 10-50T

  • CHAIN

    SRAM GX Eagle

  • REAR DERAILLEUR

    SRAM GX Eagle

  • CONTROL SWITCH

    Shimano SW-E7000L

  • SHIFTERS

    SRAM GX Eagle

  • BRAKES

    Magura MT7, Storm Rotors (203/203) *

  • HANDLEBAR

    Renthal Fatbar V2.0 800mm

  • STEM

    Renthal Apex 40mm

  • SEATPOST

    Fox Transfer

  • SADDLE

    WTB Silverado Comp 142

  • HUBS

    DT Swiss H1900 Spline

  • RIMS

    DT Swiss H1900 Spline **

  • TIRES

    Vittoria Mota DH 2.5

  • INFOS

    * Seatpost drop adjusted for some sizes – Tubeless rim strip installed, valve included

  • WEIGHT (KG)

    24.170000

  • FRAME MATERIAL

    Carbon

SizeSML
Rider Height CM<170170-185>180
Top Tube MM (tt)573616645
Wheelbase MM (wb)116212071238
Seat Angle (sa)747474
Seatpost Drop MM125150150
Stack MM595606620
Trail MM (trail)103103103
Rear Center MM (rc)445445445
Reach MM (reach)405445469
Head Tube MM (ht)91103118
Head Angle (ha)656565
BB Drop MM (drop)171717
Stem Length MM404040
Seat Tube MM (st)400440480
Crank Length MM165165170
Fork Rake MM (fr)515151
Front Center MM (fc)715760791
Fork Length MM (fl)561561561
Bar Rise MM202020
Bar Width MM800800800
Backsweep777

OVERIGE MODELLEN