Twostroke 01 THREE
Twostroke 01 THREE

Een progressieve, soepele en vertrouwenwekkende hardtail.

De Twostroke biedt de perfecte balans om een fiets te leveren die licht, stijf en sterk is. Ontworpen om je ervaring te verrijken, zodat rijders het terrein met vol vertrouwen kunnen aanvallen en elke uitdaging het hoofd kunnen bieden.

TECHNOLOGIE

RADICALE GEOMETRIE

Een balhoofdhoek van 67 °, een lange voorkant en een zithoek van 75 ° om steil en los terrein aan te pakken met de perfecte gewichtsverdeling.

TUNED COMPLIANCE CONCEPT (TCC)

Haal de rand van de ruigste wegen om harder te duwen en verder te rijden. De ultieme balans tussen comfort en prestatie voor een rit die zowel vergevingsgezind als snel is.

INTERNE KABELROUTING

Volledig geleide interne kabelgeleiding voor eenvoudige installatie en een strak uiterlijk.

GEÏNTEGREERDE BESCHERMING

Gegoten afdekkingen op de liggende achtervork, een geïntegreerde kettingzuigplaat en helikoptertape op de onderbuis zorgen voor duurzaamheid en een strak design.

GEÏNTEGREERDE VORKSTOP

Framebescherming voor verhoogde stijfheid in een recht onderbuisontwerp.

RUIME BANDENOPLOSSING

Volledig compatibel met de nieuwe generatie brede XC-banden.

DROPPER POST KLAAR

Een speciaal opvulstuk maakt de installatie mogelijk van een 27,2 mm dropper zadelpen met onopvallende kabelgeleiding.

CONFIGURATIE

  • Twostroke 01 Premium Carbon with Tuned Compliance Concept XC
    • Fully Guided Internal Cable Routing
    • PF92 bottom bracket
    • Post Mount Disc
    • 12x148mm Boost Thru-Axle
  • FORK

    Rock Shox Recon Silver RL, 100mm

  • GEARS

    1×12

  • CHAINWHEEL

    1×12

  • CASSETTE

    SRAM NX Eagle 11-50T

  • REAR DERAILLEUR

    SRAM GX Eagle

  • SHIFTERS

    SRAM NX Eagle

  • BRAKES

    Shimano Deore BR-M6100 / Shimano SM-RT54 Rotors (160/160 S-M, 180/160 L-XL)

  • HANDLEBAR

    BMC MFB02 Alloy 750mm

  • STEM

    BMC MSM01

  • SADDLE

    Fizik Antares R7

  • HUBS

    Shimano HB-MT400-B/FH-MT400-B

  • RIMS

    Alex MD25, 25mm

  • TIRES

    Vittoria Barzo 2.25

  • TIRE CLEARANCE

    58mm (measured width)

  • WEIGHT

    11.400000

  • ASTM CLASSIFICATION

    Level 3

SizeSMLXL
Rider Height CM162-172170-180178-188>188
Top Tube MM (tt)597618638658
Wheelbase MM (wb)1112.5113511611185
Seat Angle (sa)75757575
Seatpost Length MM380430430430
Stack MM588598608623
Trail MM (trail)109109109109
Rear Center MM (rc)425425425425
Reach MM (reach)422.5445465485
Head Tube MM (ht)8793.5106122.5
Head Angle (ha)67676767
BB Drop MM (drop)64646464
Stem Length MM50606070
Seat Tube MM (st)410440480510
Stem Angle-5-5-5-5
Crank Length MM170175175175
Fork Rake MM (fr)44444444
Front Center MM (fc)696715741767
Fork Length MM (fl)505505505505
Bar Rise MM4444
Bar Width MM760760760760
Backsweep8888

OVERIGE MODELLEN