Twostroke AL TWO
Twostroke AL TWO

Ontworpen om u ver te brengen.

Een verfijnd aluminium frame dat zijn erfgoed uit de race-bewezen Fourstroke haalt en het kruist met een door straaljagers geïnspireerd ontwerp, om de perfecte mix van prestaties, functionaliteit en esthetiek te creëren.

TECHNOLOGIE

RADICALE GEOMETRIE

Een balhoofdhoek van 67 °, een lange voorkant en een zithoek van 75 ° om steil en los terrein aan te pakken met de perfecte gewichtsverdeling.

TUNED COMPLIANCE CONCEPT (TCC)

Haal de rand van de ruigste wegen om harder te duwen en verder te rijden. De ultieme balans tussen comfort en prestatie voor een rit die zowel vergevingsgezind als snel is.

INTERNE KABELROUTING

Volledig geleide interne kabelgeleiding voor eenvoudige installatie en een strak uiterlijk.

GEÏNTEGREERDE BESCHERMING

Gegoten afdekkingen op de liggende achtervork, een geïntegreerde kettingzuigplaat en helikoptertape op de onderbuis zorgen voor duurzaamheid en een strak design.

GEÏNTEGREERDE VORKSTOP

Framebescherming voor verhoogde stijfheid in een recht onderbuisontwerp.

RUIME BANDENOPLOSSING

Volledig compatibel met de nieuwe generatie brede XC-banden.

DROPPER POST KLAAR

Een speciaal opvulstuk maakt de installatie mogelijk van een 27,2 mm dropper zadelpen met onopvallende kabelgeleiding.

CONFIGURATIE

  • FRAME

    Twostroke 01 Premium Aluminium, Hydroformed, Smoothwelded
    • Internal Cable Routing
    • BSA Threaded Bottom Bracket
    • Post Mount Disc

  • FORK

    Rock Shoy Judy TK Remote, 100mm

  • GEARS

    1×12

  • CHAINWHEEL

    Shimano FC-MT510-1 32T

  • CASSETTE

    Shimano Deore 12 spd 10-51T

  • CHAIN

    Shimano Deore 12 spd

  • REAR DERAILLEUR

    Shimano Deore Shadow Plus 12 spd

  • SHIFTERS

    Shimano Deore 12 spd

  • BRAKES

    Shimano BR-MT200 / Shimano SM-RT30 Rotors (160/160 S-M, 180/160 L-XL)

  • HANDLEBAR

    BMC MFB03 750mm

  • STEM

    Forged 6061 Alloy

  • SEATPOST

    BMC MSP03 – 31,6mm – 0mm offset

  • SADDLE

    Velo VL-1831

  • HUBS

    Shimano HB-MT400-B/FH-MT410-B

  • RIMS

    XCD23

  • TIRES

    Vittoria Barzo 2.25

  • TIRE CLEARANCE

    58mm (measured width)

  • WEIGHT

    12.900000

  • ASTM CLASSIFICATION

    Level 3

SizeSMLXL
Rider Height CM<170170-182180-192>190
Top Tube MM (tt)597618638658
Wheelbase MM (wb)1112.5113511611185
Seat Angle (sa)75757575
Seatpost Length MM350400400400
Stack MM588598608623
Trail MM (trail)109109109109
Rear Center MM (rc)425425425425
Reach MM (reach)422.5445465485
Head Tube MM (ht)8793.5106122.5
Head Angle (ha)67676767
BB Drop MM (drop)64646464
Stem Length MM60606070
Seat Tube MM (st)410440480510
Stem Angle±5±5±5±5
Crank Length MM170175175175
Fork Rake MM (fr)44444444
Front Center MM (fc)696715741767
Fork Length MM (fl)505505505505
Bar Rise MM4444
Bar Width MM750750750750
Backsweep9999

OVERIGE MODELLEN